Sayfa 951/1009 İlkİlk ... 4518519019419499509519529539611001 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 7,601 - 7,608 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. YSK tutanak sorgulama ekranında veri görüntü yoksa bunu nasıl karşılaştıracaklar. Ben Konya'yi bir kontrol edeyim dedim Ünal Karaman in ilçede bir tane yok. Benim ilçede beşte biri köylerde hiç yok. Chp nin eski kalesi ilçede çoğunlukla var. Benim ikamet adresi olduğu okulda seçim sonuçları fotokopi gibi nerdeyse aynı.

2. Rakamlar artık scan edilip okutulup otamatik olarak girilmeli.
    Bir operatorun parmagından giriş olmamalı.
    Bilgisayara girilen ile scan edilen islak imza tutanagıda ayni ekran uzerinde yanyana gorulebilmeli.
    YSK isterisen yaparsın.
    Istemesende artık yapacaksın.Zaman ve teknoloji değişiyor.

3. Bu konuda bana bilgi veren olursa Konya'nın tüm ilçelerini tek tek mahalle mahalle okul okul elden geçiririm. Dört ilçeyi tüm olarak elden geçirdim bir ilçede hiç bir tutanak yok. Bir ilçenin %10 u var CHP nin eski kalesi ilçede çoğunlukla var. Diğer iki ilçede %10-20 ancak var tutanak görüntüsü

4.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Rakamlar artık scan edilip okutulup otamatik olarak girilmeli.
    Bir operatorun parmagından giriş olmamalı.
    Bilgisayara girilen ile scan edilen islak imza tutanagıda ayni ekran uzerinde yanyana gorulebilmeli.
    YSK isterisen yaparsın.
    Istemesende artık yapacaksın.Zaman ve teknoloji değişiyor.
    Daha kolayı var.

Islak imzalı tutanaktaki sonuçlar, YSK kayıtlarına girdikten sonra bilgisayar çıktısı alınır ve bu çıktı sandık başkanı, müşahitler ve YSK ya kayıt giren kişi tarafından önce ıslak imzalanır ardından e-imzalanır. E-imzalar atıldıktan sonra ysk da kayıtlar dondurulur ve değiştirilemez. Islak imzalı tutananaklar parti merkezlerine gönderilir ve burada saklanır.

Dolayısı ile YSK daki kaydını herkes onaylamış ve YSK daki seçim sonucu doğrulanmış olur.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bu konuda bana bilgi veren olursa Konya'nın tüm ilçelerini tek tek mahalle mahalle okul okul elden geçiririm. Dört ilçeyi tüm olarak elden geçirdim bir ilçede hiç bir tutanak yok. Bir ilçenin %10 u var CHP nin eski kalesi ilçede çoğunlukla var. Diğer iki ilçede %10-20 ancak var tutanak görüntüsü
    Hocam şuan her şey muallak hata CHP sistemindeki veriler YSK verisi mi, değilse neden YSK sistemi açılmıyor vs vs. Bakalım birileri milleti adam yerine koyup açıklama yapar belki.

6. YSK kayıtlarında tutanak olmak zorunda mı bunu herkes yada her parti görebilir mi.

7. C*P yine içeriden mi satılmış? E partinin başındaki ne yapıyormuş bunlar olurken?

8.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Daha kolayı var.

Islak imzalı tutanaktaki sonuçlar, YSK kayıtlarına girdikten sonra bilgisayar çıktısı alınır ve bu çıktı sandık başkanı, müşahitler ve YSK ya kayıt giren kişi tarafından önce ıslak imzalanır ardından e-imzalanır. E-imzalar atıldıktan sonra ysk da kayıtlar dondurulur ve değiştirilemez. Islak imzalı tutananaklar parti merkezlerine gönderilir ve burada saklanır.

Dolayısı ile YSK daki kaydını herkes onaylamış ve YSK daki seçim sonucu doğrulanmış olur.
    Güzel ve doğru bir çözüm.
    Yeterki çözmek isterlerse çözüm bulanabiliyormuş.

Sayfa 951/1009 İlkİlk ... 4518519019419499509519529539611001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •