Sayfa 951/1044 İlkİlk ... 4518519019419499509519529539611001 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 7,601 - 7,608 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. Hayırlı günler, bol ve bereketli kazançlar

Benim hisse 10 nun altına düşerse kademe tırtıklamak için zincir emirleri yazmaya başlarım (:

(Ana mal sabit, onlarla işlem yapmam...)
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. Günaydınlar.

Senin hisse de kahve çizgi 10.50 altında fibo 10.34 e sarkabilir, oranın altı kanal dibi 9.82 Lütfü hocam.

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Günaydınlar.

Senin hisse de kahve çizgi 10.50 altında fibo 10.34 e sarkabilir, oranın altı kanal dibi 9.82 Lütfü hocam.
    Ellerinize sağlık hocam,

Zaten Özel bankalar 3.700 endekste gördükleri zirveleri yukarı kırıp %40 civarında yukarı gittiler ama kamu bankaları TL bazlı 3.700 endeks değerine yaklaşamadılar bile çok zayıf kaldılar, şimdi düşerken önce onlar düşüyor, bu destekler inşallah tutar ama endeks daha aşağı gelecekse bunlarda destek mestek tutmaz, olurda düşerse kademe tırtıklama işine geri dönmeyi düşünüyorum en azından ekmek parası çıkar
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. Özel bankalar banka hocam diğerleri arpalık ondan öyle.

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Özel bankalar banka hocam diğerleri arpalık ondan öyle.
    Kamu bankalarının ciddi sorunları var hocam bunu kabul ediyorum ama 800 den 6.700 gelen bir endekste, bir sürü dandik hisse uçtu, hatta dandik olmayan bazıları da ederinden fazla prim yaptı, ama en iyi prim yapabilen özel banka (...işC kesinlikle bir bankadan daha fazlası...)7 kat diğerleri 4-5 kat gidebildi sadece, şuanki endekste bence banka fiyatları gerçekçi değil, yada diğer hisseler çok ama çok pahalı, bu anormallik bir şekilde denge bulmalı...

7. Bu enflasyon ortamın da borsadan ucuz bir şey yok gibi gözüküyor.
    Bu fiyatlardan döviz ve altın alınır mı, alınırsa ne getirisi olur, faiz desen enflasyonun çoooook gerisinde.
    Geçen sene 418 tl na aldığım otobüs bileti 850 tl olmuş. Bankalara da sıra gelecektir.

Bist 5.800 demiştim buradan biraz geri çekilmesi normaldir. 240 dk lık grafta görüldüğü gibi günlük yükselen kanalın orta kesikli çizgisinde takılıyor.

8. Haftalık pivot seviyelerin de Pivot rakamı mavi olan 6.622 altı kapanışlar da diğer seviyeler görüldüğü gibi.

Sayfa 951/1044 İlkİlk ... 4518519019419499509519529539611001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •