Sayfa 952/1003 İlkİlk ... 4528529029429509519529539549621002 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 7,609 - 7,616 arası.

Konu: Viop XXXVI

1.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Dolar bazlı hedefin nere hoca? Dip için.
    Don biçmek zor... Ne söylesem yalan olur...

2.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    tofas shortlıcak mangal yürekli aranıyor...
    3'ten açtığım froto long/toaso short vardı... geçen hafta kapadım... bence hala ciddi yukarı potansiyeli var 4-4.5'a doğru ama tekrar 3'e de yakınsayabilir; kısa vadede biraz belirsiz... haber akışı bir bitsin de toaso kısmında, tekrar açarım muhtemelen...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    https://twitter.com/serdar_cam/statu...85625407819780

şu tweet dizisini okuyan haftada 1-2 alacağı damacana suya TL veriyorsa o parayı bir kenara ayırır.. sonrasında tek kuruş TL tutmaz elinde....

hayır zaten çoktan yapılması gereken oydu da... artık hiç üstü örtülü kapalı filan demiyorlar... ölümüne ucuzlayacağız; her şey cebinde doları eurosu olana bedavadan biraz pahalıya peşkeş çekilecek... açık açık yazmış işte adam...
    Hakikaten saçmalamış, bu adam nasıl bu hâle geldiğimizin vücut bulmuş hâli, buna verilen maaşa yazık

4.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    tofas shortlıcak mangal yürekli aranıyor...
    2 zaRA 10 BİNLİK OLDUK ABEY adını ağzına almam daha da

5.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    iyi de bu aldıkların ihtiyacın değilse gereksiz bir tüketim yapmış olursun. Onun yerine döviz al
    bu harcamalar kredi kartından tl ile...

hepside lazım...

ilerde döviz bozdurup ödenecek...

mart sonuna kadar 15 tl beklentim var...

aralık faiz indirimi de garanti gibi...

Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    https://twitter.com/serdar_cam/statu...85625407819780

şu tweet dizisini okuyan haftada 1-2 alacağı damacana suya TL veriyorsa o parayı bir kenara ayırır.. sonrasında tek kuruş TL tutmaz elinde....

hayır zaten çoktan yapılması gereken oydu da... artık hiç üstü örtülü kapalı filan demiyorlar... ölümüne ucuzlayacağız; her şey cebinde doları eurosu olana bedavadan biraz pahalıya peşkeş çekilecek... açık açık yazmış işte adam...
    Çok enteresan bir flood olmuş. İktisat teorileriyle çelişen işler yapmaya kılıf bulmaya çalışmış. İktisat iktisatçılara verilemeyecek kadar ciddi bir iştir diyip liyakat diye bir kavramın hayatlarında olmadığını itiraf etmiş.
    Demek ki devlet bunun gibi niceleriyle dolu. Acaba dr ünvanını nasıl aldı?
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    bu harcamalar kredi kartından tl ile...

ilerde dövizle ödenecek...

mart sonuna kadar 15 tl beklentim var...

aralık faiz indirimi de garanti gibi...
    Tamam da o aldıkların ihtiyaç mı değil mi? veya tl ile alıp dolar 15 olunca satışa mı çıkaraksın. Mantığı çözemiyorum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

8.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Tamam da o aldıkların ihtiyaç mı değil mi? veya tl ile alıp dolar 15 olunca satışa mı çıkaraksın. Mantığı çözemiyorum.
    yok kendi ihtiyacım ve iş yerimin ihtiyacı...

al sat bişey yok...

Sayfa 952/1003 İlkİlk ... 4528529029429509519529539549621002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •