Sayfa 952/1002 İlkİlk ... 452852902942950951952953954962 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 7,609 - 7,616 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Mert45 in cezası kesildimi
    takipsizlik kararı çıkar mı
    yaz kızım ,
    karar mert45 adlı kişinin suçu ,
    mahkemedeki efendiliğinden ve delil yetersizliğinden ,cezasının para cezasına çevrilmesine karar verilmiştir.
    konu kapanmıştır.
    Birazda biz goy goy yapalım ,
    nedir bu ya sabah akşam aynı muhabbetler .
    Bak gelişiyorsun dedim alındın bana ..geliştiriyorsun işte kendini ..sen benim haaala 10 sene önceki bildiğim BULUT olsan o zaman yazıklar olsun sana, demek seneler bir şey katmamış sana ..ama bak çok donanımlı çok daha bilgilisin ve bu senin adına pozitif ve senin gibi dostum olan benim için de ayrı pozitif ..

Başarılar
    Hayat hoş gerisi boş

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Hüseyin Günay
    @huseyingunayDC
    ·
    14s
    ABD temyiz mahkemesi bir kez daha Halkbank davasını askıya aldı. Bankanın ABD yüksek mahkemesine yaptığı itiraz sonuçlanana kadar bankaya karşı açılan duruşmalar başlamayacak.

Karar, bankanın iki cephede savaş vermemesini sağlamak için yapıldı.
    Sayın sindoma bu durumda halkbankası uçucak gibi hareket etmeleri ? Bankarlar için pazartesi bayram havası olarak algılanması ?
    İçin yorumlarınız nelerdir ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    İLK defa mı?

Long yazını görebilir miyiz lütfen
    Zaten anlamadığımız bu.Vobda anında yazmak kendi topuğuna ateş etmektir.Ben inandığım gibi davranıyorum.Asla anında yazmam....bunu defalarca ifade ettim.Buraya kadar normal..

Ama HABER DEGERI TASIYAN TUTUM,HERKESLE ANINDA YAZIN DIYE TARTISIP, elektrikler kesildi,sular yoktu vs....gerekçelerle yazmamak olur..onun için şuanda gözler üzerinde.. BEKLIYORUZ...

4.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Bak gelişiyorsun dedim alındın bana ..geliştiriyorsun işte kendini ..sen benim haaala 10 sene önceki bildiğim BULUT olsan o zaman yazıklar olsun sana, demek seneler bir şey katmamış sana ..ama bak çok donanımlı çok daha bilgilisin ve bu senin adına pozitif ve senin gibi dostum olan benim için de ayrı pozitif ..

Başarılar
    Ana sindoma BULUT mu

5.  Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    Mert abi,
    arkadaşlar sana tırnaklarını bilemişler.
    herkes senin adın gibi mert ve dobra olduğunu biliyor.
    bazen sayfanın "dedektifi" gibi görünsen de,
    zamanında ben de sana kızmış olsam da,
    bütün gayretinin ve dikkatinin "gerçek işlem yapanların anlık görünmesi"ni önemsediğini, manipulatif-sanaldan konuşanları işaret etmeye çalıştığını biliyoruz.
    Kar da var, zarar da. Döner kazanırsın, Pazartesi banka haberi çok çabuk sönebilir de, ki benim barlara göre haftaya eksi olacak nette.
    Çocuklarımın anasından "vadeli endeks yasağı" yedim.
    Ben sadece hisse-fx bar analizi ve grafiklerimi sayfamdan paylaşıyorum.
    Vadeli arenasında vuruşan her forumdaş değerlidir.
    Geçen 14 ocak ta çok sıkıştırdın beni

Sevgiler
    --------
    konu ile alakasız ..burdakiler ile tamamen alakasız..

Ama iyi oldu ..o gece sayesinde süper bir romance yaşadım 1 yıldır

O kendini bilir
    Hayat hoş gerisi boş

6. ForeksHaber
    @ForeksTurkey
    ·
    48d
    Aşısızlara test şartı kaldırıldı. Seyahat, etkinlik, iş yeri ve okullarda test zorunluluğu olmayacak https://haberturk.com/son-dakika-hab...irildi-3315245

İpin ucunu iyicene saldılar ,
    okullarda corona olan çocuklar 5. günden sonrada pozitif olsa okula gidenler olduğu söyleniyor.
    kimsede birşey söylemediği söyleniyor.

7. Halkbank ı yukarı alıp gene kucağa bırakırlar mı diye pazartesiyi merakla bekliyorum

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    Abd ,halkbank davasını Akpye karşı kullanamayacağını anladı.RESTE REST var...

epey zaman kazanarak secimden sonra gelecek hükümet ile pazarlık için kullanacak..dolayısıyla orta yol bulunur...halkbank için çok olumlu..

Zaten teb son zamanlarda sürekli alıyordu..

Sayfa 952/1002 İlkİlk ... 452852902942950951952953954962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •