Sayfa 953/1001 İlkİlk ... 453853903943951952953954955963 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,617 - 7,624 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. iki hafta alem var
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Valencia'da bir genelev 86 müşterisi ile birlikte Corona şüphesiyle karantinaya alınmış..

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Engin Özkoç hakkında hazırlanan 3 ayrı fezleke Meclis’e gönderildi / CnnTürk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Cevat Prekazi: Ben Cumhuriyet'i savunuyorumGalatasaray'ın efsane futbolcularından Cevat Prekazi, yazdıklarının yanlış anlaşıldığını, kendisinin Cumhuriyet'i savunduğunu söyledi. Kaynak: Cevat Prekazi: Ben Cumhuriyet'i savunuyorum .

https://www.gunboyugazetesi.com.tr/c...rum-48400h.htm
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

5. BofA, Avrupa hisse senetleri için tavsiyesini "pozitif" seviyesine yükseltti

ABD'li yatırım bankası BofA, koronavirüs salgınının Avrupa ekonomisi
    üzerinde yılın ilk yarısında ılımlı bir etkiye sahip olmasını beklediğini
    belirterek Avrupa hisse senetleri tavsiyesini "nötr" den 'pozitif'e
    yükselttiğini açıkladı.

BofA, Pan-Avrupa STOXX 600 BofA'daki% 12'lik düşüşü vurgulayarak
    endeksin adil değerin altında işlem gördüğünü ve Mayıs sonuna kadar
    % 11'lik bir ralli öngördüğünü belirtti.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Hazine ve maliye bakanlığı: Faiz dışı denge şubat'ta 3,92 milyar tl fazla verdi

hazine ve maliye bakanlığı: Nakit dengesi ocak-şubat döneminde 13,8 milyar tl fazla verdi

hazine ve maliye bakanlığı: Faiz dışı denge ocak-şubat döneminde 34,17 milyar tl fazla verdi

Sayfa 953/1001 İlkİlk ... 453853903943951952953954955963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •