Sayfa 953/1001 İlkİlk ... 453853903943951952953954955963 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,617 - 7,624 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

Eylül ayından beri taşıdığım, ara ara ilave yaptığım TCD'lere bugün kapanış ile veda etmiş olacağım. Bir kısmıyla hisse yoğun bir fona, kalanıyla da daha defansif bir değişken fona geçeceğim.

2. [QUOTE=onur1064;4625077]turkey 5y CDS 496.10/QUOTE]

Bir ara 600 lere çıkmıştı. E bu durumda eurobond faizleri ve de fonların getirileri de düşük olur. Kur da yerinde sayıyor. İyi ki beş altı ay önce eurobod almışım. O zamanlar faiz oranları iyi idi. O zamandan bu güne bayağı düşüş olmuş. Ki, o aralar şimdi büyük bankaların tl ye verdikleri oranları, eurobond veriyordu. Bol kazançlar.

3.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Tcd altın vuruşu yaptım
    1.85
    Herkese iyi haftalar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Borsa yükseldiği ve de yatay gittiği sürece sorun yok. Ama borsanın yüzde iki gibi düşüşlerinde durum hiç iç açıcı olmuyor.

4.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Demek ki tkf ile epey farklı hisseler taşıyor bu ikisi. Ben ikisi birbiri ile çok korele olur, aynı kuruma ait elimde tkf var diye tcd almamıştım, belki de yanlış düşünmüşüm. Epey ayrışabiliyorlar demek. TKF -0.19%
    Biliyorsunuz ki TCD bir ara çok kötü bir dönem yaşamış ve yatırımcı kaybetmişti. Ondan ders almış olabilir. ama düşüş de açık ara önde oluyor. Kayıp acısı da çok kötü oluyor. Yoğurgu üfleyerek yemek en iyisi diyorum.

5. 1119 ‘da gizli bi el tutuyor sanki

6.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Borsa yükseldiği ve de yatay gittiği sürece sorun yok. Ama borsanın yüzde iki gibi düşüşlerinde durum hiç iç açıcı olmuyor.
    o yüzden büyük bir kısmını boşalttım. portföyün nerede ise 3 biri idi bende tcd.
    altın vuruştan kastım oydu
    bence uzun vadede üzmezdi ama riski azaltmak biraz da piyasayı izlemek adına yaptığım bir hamle oldu.
    Bu işlerde duyguyu katarsanız, sabırsız olursanız kaybediyorsunuz orta uzun vadede portföy dengeli ise bir şekilde kazanıyorsunuz onu öğrendim bu covid sürecinde.
    bol kazançlar...

7. Döviz fonu olarak ne önerirsiniz arkadaşlar? Elinizde neler var ? 13 öncesi biraz sipariş verelim.

8. Fonların en büyük eksiği euro dayanaklı yada yen dayanaklı eurobond fonu olmaması
    Birinin aklına gelsede kursa böyle bir fon

Sayfa 953/1001 İlkİlk ... 453853903943951952953954955963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •