Sayfa 955/999 İlkİlk ... 455855905945953954955956957965 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 7,633 - 7,640 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. Smile

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Geçen yıl AYGAZ da takip ettim.

Ödediği nakit kar payı toplamı 280 Milyon mu neydi.

Baktım elindeki TUPRS payları %10, ve TUPRS tan AYGAZ a aktarılan toplam para da 285 Milyon TL.

Yani ortağına TUPRS tan aldığı parayı vermiş.

Kardeşim senin dünya tüpgaz bayiin, 1700 otogaz gaz istasyonun, 4 tane gemicilik şirketin, Gebze de Tüp, kafa, pompa makinesi imal eden fabrikan var, hiçmi kazanmadın ?

Bu üstelik Koç Grubu.

Varın diğerlerini siz düşünün.

Aygaz bu sene 285 milyon TL. değil, 386 milyon TL. temettü dağıttı. Keşke her şirket Aygaz yüksek temettü dağıtsa. Tam da örnek verecek şirketi bulmuşsun.

2.  Alıntı Originally Posted by Bosphorus Yazıyı Oku
    Aygaz bu sene 285 milyon TL. değil, 386 milyon TL. temettü dağıttı. Keşke her şirket Aygaz yüksek temettü dağıtsa. Tam da örnek verecek şirketi bulmuşsun.
    En iyi şirketlerden biri diye verdim.

Umarım ne yazdığımı anlamışsındır.

3.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Örtülü ödenekten istediği gibi harcama yapar. Hiç bir kuruma ihtiyacı yoktur. Konunun parayla ilgisinin, çok az olduğunu düşünüyorum.
    örtülü ödenekten harcanacak paranın gideceği yer bellidir
    politikacının canını al, yiyeceği pasta dilimini küçültme yeter..

4. Bir örnek daha vereyim.

PSDTC.

Şu an fiyatı 6.16 TL.

2018 kar'ından, hisse başına 2.92 TL. nakit kar payı verdi.

AYGAZ 1.09 TL.

5. İstanbul gibi bir mega kentte,iki kez seçim kazanmış birini, kayyumla tehdit eden atanmış biri, herhalde ancak bizim gibi muz cumhuriyetlerinde görülür.

6.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    bugün cuma hafta sonu riskini almak istemeyenlerin satışlarıyla gene gömerler bencamini mi
    tam da tahmin ettiğim gibi cuma riskini almak istemeyenlerin satışlarını alırlar alışlarını satarlar her zaman aynı senaryo aynı taktik balık hafızalıyız ya hep de yiyoruz
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

7. Şu nükleer füze olayını da kesin Putin amca fısıldamıştır bizimkinin kulağına. S400, vs. ile Türkiye'yi NATO'dan çıkarmak zor ama uranyum zenginleştirme işi bizi Batı'dan koparıp Rus ayısının sıcak ve güvenli kollarına bırakacaktır.

Sarı kafa gene fede kayıyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 955/999 İlkİlk ... 455855905945953954955956957965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •