Sayfa 955/999 İlkİlk ... 455855905945953954955956957965 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 7,633 - 7,640 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Arkada iki dene gündüz feneri dikiliyor, bunlarda Avrupa hayalindeler, hadi Suriyeliler mülteci statüsünde onlar geçse bile, sizi döve döve Turkiyeye geri postalarlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Benim bildiğim o araziler devlete ait.
    Mülkiyete açık değildi araziler.
    Yanlış biliyor olabilirim.
    Ben sadece senaryo yazdım. Biz fethe gitmiyoruz. O devir geçmişte kaldı. Şimdi toprak almak demek, emekli aylığı, ücretsiz sağlık sigortası, eğitim ve bayındırlık gibi bütçe kalemlerinde ekstra artış demek. O bireylere seçme ve seçilme hakkı vermek demek. Yani hiç bulaşılacak iş değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bunlar vakaları gizler diyorduk, durumlar hakikaten kel galiba, korkmak lâzım.
    memlekette bir çok hastahanede karantina uygulaması var aramızdaki sağlıkçılar daha iyi açıklar..

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Arkada iki dene gündüz feneri dikiliyor, bunlarda Avrupa hayalindeler, hadi Suriyeliler mülteci statüsünde onlar geçse bile, sizi döve döve Turkiyeye geri postalarlar.
    Nüfüs planlaması ve refahın dengeli paylaşımı olmadan sorunlar çözülmez. Mesela arkadaki arkadaşlar avrupaya kızıp kendi ülkelerinde karbon emisyonunu artırsalar greta’nın geleceğini çalabilirler.
    Yine aşırı nüfüs ve düşük geliriyle ne bulursa yiyen çinliler bugün batı yarım kürede insanlarınların ölümüne ve servetin yitip gitmesine neden olmaktadır.
    Bu nedenle yunanlı dostlarımız sopa ile tekne delerek sorunları çözemeyeceklerini anlamalılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5. Şehitler tepesi çok kıymetli bir yer olsaydı, orayı da imara açar katarlılara satardınız
    Fatih Altaylı

6.  Alıntı Originally Posted by Akın Yazıyı Oku
    Şehitler tepesi çok kıymetli bir yer olsaydı, orayı da imara açar katarlılara satardınız
    Fatih Altaylı
    mülteci konusunda avrupa ile uzlaşmak içik güvenli bölgede binlerce konut yapımı anlaşmasını diretiyorlar zaten
    m.cengiz abimiz bu işten karlı çıkmadan o tepe boş kalmaz, sonuçta imara çoktan açıldı..

Yahu 25 bin 50 bin 100 bin kişi sınırı geçmişti, bugün vazmı geçtiler sınırı geçmekten?

Zaten bu mülteciler ürkek çıktı, Yunanistan sınırı açarsa geçeceklermiş, tarragımı açar!

Şöyle sınırda, vurdulu kırdılı Sirtaki seyredip rakımı çekecektim, bu yavsaklardan bir b. olmayacak.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. İdlib gerginliği sonrası Türkiye'nin ABD'den istediği hava desteği talebine olumsuz yanıt geldi. ABD Savunma Bakanı Mark Esper, İdlib'te Türkiye'ye hava desteği vermeyeceklerini söyledi.

Sayfa 955/999 İlkİlk ... 455855905945953954955956957965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •