Sayfa 956/1023 İlkİlk ... 4568569069469549559569579589661006 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 7,641 - 7,648 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Aslinda kapismayacaktik, severim kendisini.

Emme 40 yillik irakiciya, raki tarif edince tepem atti.
    Yokladığım kadarıyla o da sağlam adam. Sanırım benim meslektaş.
    Bizim meslektekilerin (ben de dahil) hepsinin kafası biraz kırık olur.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Tecrübe yenilen kazıkların bileşkesidir. Türkiyede tecrübeye değer verilmez halbuki tecrübe bayağı pahalıdır, kolay edinilemez.
    Cumadan bu yana boynu bükük doların arkasından baksam da genel durumdan çok memnunum. Erken seçimi kararı alındığı gün borsada tuttuğum7 hisselik 6 yıllık birikimimle tamamen dolara geçmiştim.Ortalama 4.03den dolar trenine binmiştim...Bunun en büyük sebebi o gün doların bu haber karşısında yaklaşık 12 kuruş civarında düşmesiydi. "Bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü diye kıllandım. Hisse başı %20-%30 arası zarardan, al-sat derken %10 civarı dolardan dersek durum iyi yine.

Şuan ki psikolojim erken seçim kararı alındığındaki andan daha gerilim yüklü.Çünkü MB nin basiretsizliğimi, tek atımlık kurşununu en iyi zamana ayırdığından mı? Yoksa hiçbir halt olmayacak herkes öyle bakacağından mı? Yön benim için gerçekten belirsiz.

Yıllarca yapılan yanlışlıkların sonucunda dolarda yükseliş kaçınılmaz.Ancak insanoğlu işte; akıl diyor ki"4.40'dan-4.30dan tekrar trene binmek varken ne yapayım 4.60ı". Bu akıl bizi ne yoluna sokacak bakalım zamanla göreceğiz
    Yazdıklarımın Hiçbirisi Yatırım Tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu başlığa başka bir lakapla girmesinin nedeni hiç bir şey bilmeyen angut birini oynayarak kendince bir oyun sergiledi. Buradaki bazı insanlarla,başta ben, dalgasını geçti. Hızla öğrenen birini oynadı. Eski lakabıyla bu senaryo olmazdı

Gram altın > 190 tl

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Türkiye ETF -2.13%

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

petrol gene çıldırmış bugün ki 27 kuruş zamda yetmeycecek
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5 bakan çizildi, Şimşek de yok
    AB Bakanı Ömer Çelik, Bilim Sanayi Bakanı Faruk Özlü, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve Maliye Bakanı Naci Ağbal AKP listelerinde yer almadı. Enerji Bakanı Berat Albayrak İstanbul 1. Bölge 1. Sıradan aday gösterildi. Öte yandan Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek de listede yok.
    https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem...klama-2421410/

Abbas kendi padişahlığını kurmak istiyor bunu başarırsa Dolarda hedef filan kalmaz ve hatta Dolarlar BADEM olur. Benim için sorun yok lakin tekrar söyliyeyim olurda abbas gitmez kalırsa ben olsaydım Dolarlar badem olmadan alırdım güvene. Sona kalan dona kalır adama TEK tuş imkanı bile vermezler.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    petrol gene çıldırmış bugün ki 27 kuruş zamda yetmeycecek
    Yetmez ama EVET... Beter olmadan yeter olmaz sayın başgan..

Sayfa 956/1023 İlkİlk ... 4568569069469549559569579589661006 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •