Sayfa 957/1008 İlkİlk ... 4578579079479559569579589599671007 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 7,649 - 7,656 arası.

Konu: Vıop LVI

1.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    2047 değerlenmeye devam ediyor.

%8 e kadar gelebilir bence.

aynı vade abd tahvili 4.40, üstüne cds ekle 3.30 daha 7.70
    kağıt 8.80 işlem görüyor, 1 puandan fazla marj var, alınır by

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    hafta sonu teknik olarak anlatmaya çalıştığım formasyon aşağı yönlü kırılıma gidiyor 240 dk da 12.00 barı 2.77 üzerine atamazsa grafta belirttiğim bantlar takip edilecek bende.
    teknik doğru öğrenir oyunu okuma işi geliştirirseniz daha az yara alırsınız hatta öyle zamanlarda güzel paralar kazanırsınız.
    şimdilik bu bölge korunuyor gün uzun
    kapanışlar önem arz eder.
    FORMASYON AVCISI -53

3. Şimdi pıst 100 12-16 barı arası bu oynaklık devam eder.
    kapanış önem arz eder.
    kolay gelsin
    FORMASYON AVCISI -53

4. geçtiğimiz günlerde bir uye SKTAS ı kulis bilgisi olarak yazmıstı kımdı aceba ??
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5. Birileri anlaşmış...
    ..........

HEDEP aldığı kararla, Büyükşehirler dahil her yerde kendi adaylarıyla seçime girecek….

6. Gümüş ,altına göre daha agresif hareket eder.. Altın 1 gitse o 2-3 giderdi...
    Ons a dikkat etmek lazım bence...
    Pek sevimli bir bar değil bu..Geri geldi kırdığı direnci test ediyor ,destek diye düşünenleri de torbaya atmaz umarım..

Tabi uzun vade gram biriktiriyorum, dolar da zaten artacak ,gram da artar diye düşünenlere birşey diyemem...
    Ama ben altın yatırımı yapmayı hiç sevemedim.

7. “Türkiye’nin her yerinde yerel seçimlere kendi adaylarımızla girme eğilimi ortaya çıktı. Bu karar PM’de değerlendirilecek.â€

eğilim ortaya çıkmış, değerlendireceklermiş, parti meclisinde.. cenubi şark kurnazı pazarlık ediyo imamoğluyla, daha çok kadro istiyo, bana çantadaki keklik muamelesi yapma diyo

8.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    geçtiğimiz günlerde bir uye SKTAS ı kulis bilgisi olarak yazmıstı kımdı aceba ??
    Geçen ay isim vermeden işaret etmişlerdi. Efeler Çiftliği vs diye anladım. Şimdi daha açık söyleniyor.

Geçen BBHT'ye SKTAS yöneticisi çıktı o günden beri yükseliyor gibi.

12 Aralık'da cezası bitiyor dediler, brüt takas vs cezalıymış.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 957/1008 İlkİlk ... 4578579079479559569579589599671007 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •