Sayfa 958/1000 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,657 - 7,664 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. arjantinde faiz 60 birde imf anlaşması imf garantisi var.

Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    Neden bu kadar agzi bozuk konusuyorsunuz reha bey. Bayaği yasiniz da var biliyorum yanlis mi

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Allah Allah, ben kendimi gayet kibar bulurum, forumda herhangi biri su an yoktur, Reha GAYA bana küfretti diyecek, cunku hepsi mefta oldu!

Yaşla kufurbazligin alakasini hic cozemedim, kufurbazlik edebiyat gibi zamanla gelisir, ornegin Can Yucel en guzel kufurlerini yaslandikca etmistir!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Can Yücei ve küfür deyince bence en güzellerinden biri...

"Bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usulsüz..
    Lan bu kadar ****** çocuğunu nasıl anlatayım küfürsüz?"

4. bu işin sonu neyzen tevfike kadar gider su veren itfaiyenin hortumun dan çıkar

5.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    ben mi yanlis dusunuyorum bilmiyorum ama.is adamiyim cevremdekilerin alayida patron.milletin cogu 6-6.5 liralardan dolarda..
    yarin dolar 7 lira olsa bu piyasalarda evet zamma sebep olur, ama ekonoomide ciddi canlanma olacagina adim gibi eminim.

kimse milletin 6.5 liradan aldigi dolari bugun 5 liradan bozdurup alisveris yapmasini,ev araba almasini beklemesin..
    Onlar bozmaya başlayınca yabancı cıkar...Arkadaşlarınız 2-3 sene dolarları taşıcak : )

6. Doların niye çıkamadığı ortada...

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    ben mi yanlis dusunuyorum bilmiyorum ama.is adamiyim cevremdekilerin alayida patron.milletin cogu 6-6.5 liralardan dolarda..
    yarin dolar 7 lira olsa bu piyasalarda evet zamma sebep olur, ama ekonoomide ciddi canlanma olacagina adim gibi eminim.

kimse milletin 6.5 liradan aldigi dolari bugun 5 liradan bozdurup alisveris yapmasini,ev araba almasini beklemesin..

Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Onlar bozmaya başlayınca yabancı cıkar...Arkadaşlarınız 2-3 sene dolarları taşıcak : )
    Yok o kadar sürmez mart sonu işlem tamamdır.

8.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Bu dolar, para birimi, hisse senedi değil. 80 kere anlattık.

Yabancının çıkması için doların düşmesine ihtiyacı yok. 20 milyar dolar civarı dth ta parası var zaten. Çıkacak oldu mu ver dolarımı euro mu der gider. İsterse 100 liraya gitsin. Adam hedge etmiş kendini. Ky değil ya.

Sayfa 958/1000 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •