Sayfa 96/801 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon
Arama sonucu : 6403 madde; 761 - 768 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Ağustos ayı bitiyor artık,aylık resim bu şekil'de.
    Mavi çizgi 19.70- 20 tl aralığı,burayı geçerse yeşil çizgi yaklaşık 25 tl civarları.

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Ağustos ayı bitiyor artık,aylık resim bu şekil'de.
    Mavi çizgi 19.70- 20 tl aralığı,burayı geçerse yeşil çizgi yaklaşık 25 tl civarları.
    41 kesin

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

[QUOTE=Dandanakan;3701002]
     Alıntı Originally Posted by jager Yazıyı Oku
    Aganın biraz malını aldık sinirlendi.
    Kusura bakma aga tahtayı burada tutarsan
    Benim gibiler hep gelecektir .
    Satarım diye düşünüyorsan aşagıdaki alış lotların çoğu yine benim teşekkür ederim

Tahtadan 100 lot al aga acayip sinirleniyor,zira topu çeviren hep kendisi al gülüm ver gülüm,bir cepten öbür cebe.Araya biri girdimi basıyor aşağı ezberledik artık.Sat yukarıdan al 30-40 kuruş aşağıdan

Haklısınız bugün tahtada gördüm bunu.
    Bugün bir çok kademeden malını aldık.
    Daha düşürürse kendisi bilir yabancılar tahtada günün şampiyonu doceyabancı velhasıl
    Pastada yabancı mal aldığı görülüyor ve aylık bazda topladığı görülüyor citi ve doce girdiği tahtada ilk 3 yerleşir biri mutlaka bu iyi . gedik aylık bazda iyi toplamış. Emeklik fonları ise kötü yönetilmiş bu kesin

3.çeyrek güzel gelirse yabancı parçalar bu tahtayı

Günlük fiyatlara takılmamak gerekir sözün özü bu
    umarım birlikte nice güzel günler görürüz

Saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Sayın jager emeklilik fonlarına takılma,onlar depo görevi görüyor,orya depolanan malları hisseye hacim yaptırmak ve aşağı baskılamak için kullanıyorlar.Şimdi takip edilecek nokta Eylül ayın'da bu malları kullanarak hisseye hacim kazandırıp,ekim ayın'da ulusal 100 endeksine sokabilecekler'mi onu takip edeceğiz.

5. Bir arkadaşım aşağıdaki gibi bir yorum yapmış.. Buradaki uzman arkadaşlar da fikirlerini beyan edebilirlerse memnun olurum.
    Kaynak OYAK yatırım sitesiymis..

Erbosan, 2017 İlk yarı sonucu bilançosunda ödenmiş sermayesinin (5.22 milyon TL) neredeyse 5 katı net kâr (25.11 milyon TL), 2018 yılı aynı dönemde 7 kattan fazla kâr (35.94 milyon TL), bu sene ise artırılmış ödenmiş sermayesinin (20 milyon TL) yaklaşık 2.4 katı (48.42 milyon TL) kâr getirmiş.

Yıl sonundaki kârları ise ödenmiş sermayesinin 2017 için 10.5 katı (54.6 milyon TL),
    2018 için 13.8 katı (72.0 milyon TL) olmuş.
    Elde ettiği net karın hemen hemen yarısını ilk 6 ayda kalan kısmını ikinci 6 ayda edinmiş görünüyor.
    Dolayısıyla, aynı oranda kâr elde edeceğini varsayarsak, 2019 yılının ilk 6 ayında 48.42 milyon TL net kârını yıl sonunda 100 milyon TL ye çıkarabilir gibi görünüyor.

Yarı yıl sonundaki fiyatlarını bulamadığım için mukayese edemedim ama bu fiyatlarda durmayacagini söylemek mümkün.

Benimkisi sadece amatörce bir mukayesedir, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by bora2265 Yazıyı Oku
    Şahsi fikrim olmakla beraber yarın endekste çok fazla bir düşüş olmazsa ben yarın 18,5 üzerinde bir kapanış bekliyorum. Hayırlısı, yarın göreceğiz bakalım.
    Uzun vadede bende çok iyi yerlere geleceğimize inanıyorum.ama hemen güzel lokma yapmazlar daha çok lot almak için daha çok uğraşırlar

Venus V6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by ozergur23 Yazıyı Oku
    Uzun vadede bende çok iyi yerlere geleceğimize inanıyorum.ama hemen güzel lokma yapmazlar daha çok lot almak için daha çok uğraşırlar

18.27 üzeri kapanış olursa grafik işlemiş olur

8.  Alıntı Originally Posted by ozergur23 Yazıyı Oku
    18.27 üzeri kapanış olursa grafik işlemiş olur

bu gün sanki 18 270 üstünde duracaz gibi bir hava var...
    hayırlısı..

Sayfa 96/801 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •