Sayfa 96/935 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon
Arama sonucu : 7479 madde; 761 - 768 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by turkson Yazıyı Oku
    Forumda sunu farkettim herkes ayni şeyi soyluyo, ama bekleme ve belirsizlik insanlari tahammulsuz hale getirdigi için kelimeler kirici olabiliyo . Sabredin arkadaşlar. Bize nasip olmazsa dedesinden torununa guzel bi hediye olur. Bol bol dua ederler.
    Ben daha dua edeni görmedim, hep “....... daha çok neden bırakmamış” diyorlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Ben daha dua edeni görmedim, hep “....... daha çok neden bırakmamış” diyorlar

Sen bunu burakırsan dedem buyuk adamdı der zamanında ataturk le beraber ısbank ı kurmuşlar der 😂😂

3. hoş geldin 111.111.. gözümüz yollarda kalmıştı valla )

4. Bir cisim mi yaklaşıyor

5. 10 kasımdan sonra yapılacak Twitter çalışması hissenin bilinirliğini arttıracaktır. Bu potansiyeli görüp yeni yatırımcılar katılabilir aramıza. Bu hisse herkesin alıp sahip olabileceği bir hisse değil. Yarın öbürgün siyasilerin ağızından duyulacak bi söz bambaşka rakamların telaffuz edilmesine sebep olabilir. Önümüzdeki gündem yoğunken ( Meclis’te gündeme gelmesi, Bankanın yılbaşında sendikayla toplu iş sözleşmesi yenileyecek olması) kimse malını panik halinde, olmadık rakamlara satmaz diye düşünüyorum. Algı yaratılması ise her hissede olur ancak burayı okuyarak 150-200 bin bağlayacak kimse olacağını da düşünmüyorum. Bi duyum bi Bilgi olmada kolayca bağlanacak rakamlar değil bunlar.

6. Malum yakın zamanda tweter çalışmasi yapacağımızdan işin teknik boyutuna dair bir kaç bilgi paylaşmak isterim.

#milletinmalımillete

İşte Twitter'da TT olma yollarıyla ilgili ip uçları

*Hashtag ya da Trend cümlesi ne kadar fazla paylaşılırsa o kadar çabuk TT listesinde bulunma oranı artar. Tweet paylaşımının kesinlikle belirli bir paylaşım hızını aşması gerekmektedir.

* TT listesinde var olabilmek için fazla tweet değil tam tersine çok kişinin bu konu hakkında tweet atması gerekmekte.

* Önceden TT listesinde bulunmuş bir cümle seçilmemesi yarara olacaktır. Aksi takdirde listeye yükselemeyebilir.

* TT listesi için çabalayan kişiler twitter'da yeni hesaplar olmamalıdır. Twitter bu konuda belirli bir hesap düzeyi belirlemiş halde. Kişi, bu düzeyi yakalamadığında (takipçi, takip ettiği, tweet sayısı) TT için bir etkisi yok kadar az.

* Konuyla ilgili gelen soru ya da RT'lere cevap verilmesi, konuyla ilgili Hashtag'i kullanarak tweet'leşmek listeye girmek için katkı sağlayacaktır.

* Konunun içinde link, internet adresi, fotoğraf adresi olmaması gerekmekte. TT listesine girdikten sonra konuyla ilgili linkler verilebilir.

* TT listesine girmek için çabalayan kişiler sadece bir konu hakkında çalışmalı, başka TT konularıyla ilgili çalışmamalıdırlar.

* Liste, beş dakikada bir değiştiğinden ötürü gelecek konu, kuyruktaki önem sırası ve yukarıda anlatılan durumlara göre listede kendini gösterir. Kısaca, sizin TT listesine aldırdığınız konu, aslında bir iki saat sonra TT listesinde görünür.

7. Kılıçdaroğlu az önce Gaziantep'te yapmış olduğu konuşmada; "İşbankası'na gözü gibi baktıklarını, herhangi bir para almadıklarını, parayı TDK'ya gönderdiklerini" söyledi... Atatürk'ü anlamak başlıklı konuşmasında; "bizim sadece denetlemek gibi bir görevimiz var" tarzı şeyler söyledi... Piyasaya ve kamuoyuna "parayı olduğu gibi TDK ve TTK'ya gönderiyoruz" algısı oluşturuluyor... Kurucular üzerindeki kısıt atlanıyor. Yine Kurucular üzerinden gitmesi gereken temettü geliri yok sayılıyor. Ekranlarda konuşanlar, yazanlar, çizenler bu ayrımı yapamıyor...

8. Bizim yapacağımız TT çalışmasında "milletin malı millete iade" şeklinde değil, direkt olarak 1991 yılında Kurucular üzerine konan haksız kısıtlamadan ve yok sayılmadan bahsetmeliyiz... Yani "haksızlığa son" ya da "Kurucular üzerindeki haksızlığa son" şeklinde vs. olmalı...

Sayfa 96/935 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •