Sayfa 96/198 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 761 - 768 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

http://www.hisse.net/topluluk/showth...46#post1419846

yıllık hisse yarışmamız tahminleri almaya başlamıştır
    3 hisse seçin 1 yıl yarışalım
    VKING cıları da bekliyoruz.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    bu arada tavana yazıp iptal edene şunuda söyleyeyim. eger tıpan yiyorsa iptal etme görelim hadi erkeksen. ama bunlar kıvırmayı sever dansözler.. onu bende yaparım tavana 50.000 lot alım gönderip işlem görmeye saniyeler kala iptal etmeyi..
    B guruna gecmezsek sapi tutdukda.gecerse iyiyiz dicem.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    B guruna gecmezsek sapi tutdukda.gecerse iyiyiz dicem.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    maliyeti buralardan olanlardan olsam risk almazdım acıkcası. çıkarsa b den o zaman alırdım. sonucta uçtuğu yok zaten hissesin..

4. hisse b grubu 2 ocakta .....

5.  Alıntı Originally Posted by tam35 Yazıyı Oku
    hisse b grubu 2 ocakta .....
    kardeş b degil a olsa kac yazar hissenın umrunda degıl zaten.. daha hala dansözlük peşindeler bi yol olmaz bunlardan bırak b yi a ya geçse bile

6. böylece Viking in 2 yıl süren c grubu macerası 2018 yılı temmuz ayında Agrubuna geçmiş olarak son bulacak....yani 2018 yılı ilk 6 aylık ortalamasını 3,5 tl civarında olmasını bekliyorum...buda şirketin değerini 147 milyon tl ye getirecektirki. 45 milyon dolar ihracat yapan ve toplam cirosu 200 milyon tl civarında olan bir hisse için ucuz sayılabilir...

7.  Alıntı Originally Posted by tam35 Yazıyı Oku
    böylece Viking in 2 yıl süren c grubu macerası 2018 yılı temmuz ayında Agrubuna geçmiş olarak son bulacak....yani 2018 yılı ilk 6 aylık ortalamasını 3,5 tl civarında olmasını bekliyorum...buda şirketin değerini 147 milyon tl ye getirecektirki. 45 milyon dolar ihracat yapan ve toplam cirosu 200 milyon tl civarında olan bir hisse için ucuz sayılabilir...
    Cok iyimsersin masallah yaşarların işi hiç belli olmaz valla. Fazlada güvenme sen yinede hayalkırıklıgın cok olur

8.  Alıntı Originally Posted by tam35 Yazıyı Oku
    böylece Viking in 2 yıl süren c grubu macerası 2018 yılı temmuz ayında Agrubuna geçmiş olarak son bulacak....yani 2018 yılı ilk 6 aylık ortalamasını 3,5 tl civarında olmasını bekliyorum...buda şirketin değerini 147 milyon tl ye getirecektirki. 45 milyon dolar ihracat yapan ve toplam cirosu 200 milyon tl civarında olan bir hisse için ucuz sayılabilir...
    ben İzmirliyim....şirketide yerinide sahibinide iyi tanırım...burada yazıldığı gibideğil,,,,selim bey herkesten çok ister hisse gitsin...ama şirket maalesef borç sarmalına girdi....ve sermaye arttırımı ile can verdiler şirkete...daha iyi nasıl olur diye çabaları var...bence hisse çok iyi olmaya aday...bu hisse yaşar grubuna döviz girdisi sağlayan tek hisse ....biz güveniyoruz....

Sayfa 96/198 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •