Sayfa 96/300 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 761 - 768 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Egcyh 2011 deki tahsislisine bakarsaniz anlarsiniz
    Bu sadece yonetim kurulun karari spk basvuru metini onemli
    Ayrica nitelikli yatirimci diye tahsisli yapiliyor emsali egcyh daha once egcyo burda onemli olan basvuruyu gorelim bakalim bunlardan artik bu saatten sonra hersey beklenir

2. Errora malim oldunu en iyi sen bilirsin..mevzuata bise diyen mi var. Senin yorum fakiri yazina laf soyledik. Beni takip edip yazdigim her yerden hisse aldigini anlamadigimi mi saniosun. Herkes gidip baksin. Ben nerde yazsam ordan kaat alip kar eder. Nankordur kendisi kuyrugu da cok acimis yaziikk. Hangi kagidi kesfedip yazsam bilirim ki erroracik oraya damlayacaktir. =))
    Son düzenleme : DARTHvader; 21-10-2017 saat: 20:10.

3. Egcyh de 2011 de nasil oldu yapildimi

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    Tahsisliyi kabul eder spk bence de. Ama buzamana kadar isimsiz tahsisli kabul edilmis mi. Onu bi arastiralim bilen varsa ornek versin rahatlayalim. Bi kurumdan asiri mal cikma olmaz tabi. Bu isi yapanlar bur cok kurumdan bir cok hesap uzerunden yapar. Yeter ki cakmak istesin. Ytd
    Şirketlerin ortaklık sözleşmeleri genelde gizlilik sözleşmeleri kapsamında yürütülür. ortaklık gerçekleşmeden önce tüm şartların alt yapısı oluşturulur. Yani Tahsisli yapılarak bir ortaklık sözkonusu ise tahsisli hisse ihracı için önceden gerekli izinler çıkarılır. SPK tahsisliyi onayladıktan sonra ortaklık görüşmeleri söelzşmeye geçer. Yani Herhangi bir ortaklık söz konusu ise ve bunlar aralarında gerekli görüşmeleri yapmış ise tahsisli başvurusu yapılır onay sonrası ortaklık sözleşmesi ile nikah kıyılır. Tahsisli başvuru yapılmadan ve onay çıkmadan şirket şu şirketle ortaklık sözleşmesi yaptım diyebilirmi? Biraz mantık yürütseniz ortaklık görüşmelerinin sözleşme imzalanıp kamuoyuna duyuruluncaya kadar gizlilik içerisinde yapıldığını anlarsınız. merak etmeyin haftaya bu durum hisse üerinde fiyatını gösterecektir. Bekleyip göreceğiz.

5. Dırtcım, düzeyin, nominal değerin ve çapın itibariyle dengim değilsin, umarım kısa zamanda iyileşirsin...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Errora sana feyk attim bu sefer zarar etcan haftaya gorursun. Nankorlugunun cezasi bu. Seni su kurnazi senii =))

7. Tabi tabii daha gk si var tescili var spk basviru kabulu var spk onayi var. Var oglu var. Tancik bi yerden elbet celme takririr. Zaten tahsisli 1 tl. Siz saniosunuz haftaya olacak 0.5 tl. Haa olursa atlayan sazanlara olan olur nobeti devredersiniz artik. Bi celmeyle indirirvyine 0.2 ye. Biraz da 0.5 den alan beklesin dii mi =))

8. Sen benim işlem yaptığım tahtaları rüyanda bile göremezsin, seni analizlerimle, mevzuat bilgimle döverim de büyüklük bizde kalsın dırtcım, affettim kumunda oynamaya devam...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 96/300 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •