Sayfa 960/1009 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 7,673 - 7,680 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Sandığa gideceğiz. Oyumuzu kullanacağız.
    Sonra ne olacağını bilmesek de oy kullanacağız.
    Sonuçta bu sandık 5 senede 1 önümüze geliyor.
    Herkes de mutlaka oyunu kullanmalı.
    Benim düşüncem bu yönde ve herkesi oyunu kullanmaya davet ediyorum.
    Oy kullanmayarak onların istediğini yapmış oluyorsunuz belki de.
    Selamlar.
    bu arada ben kimseye oy kullanmayın demiyorum. kullanın tabi. herkes ne istiyor ise onu yapsın.
    sadece bu artık alıklık derecesine varan polyannacılığın sonunda bir değişiklik beklemeyin.

ayrıca seçim 5 seneden çok daha sık oluyor Türkiye'de. önümüzdeki sene yerel seçim muhtemelen ondan sonra anayasa referandumu olacak.

sadece şunu bilin reisin bütün balkon konuşmalarında ilk bahsettiği şey demokrasi şöleni ve seçime katılım oranıdır. ve bu söylemi yurt içine değil yurt dışınadır. çünkü adamın bütün meşruiyeti buradan geliyor... "ben diktatör değilim seçilmiş cumhurbaşkanıyım/başbakanım". tabi onu uzaktan yakından eleştiren herkes içerde orası ayrı.

2. Sanırım Ümit Özdağ İçişleri Bakanlığı istiyor))

3. SS ile kapanmamış hesabı var ya

Vakıfbank faizi %39 a cikartti

5. Bazı attığım mesajlar uyarı veriyor ve forumda görünmüyor neden acaba?

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bu arada depremzede bölgeler için yazdığım şeylerden dolayı da vijdan azabı duydum.Yahu adamlar vanda mhp yi pek çok sandıkta birinci çıkarmışlar.Van gibi yerde ysp nin oylarını mhp ye kaydırabiliyorlarsa deprem bölgelerinde oho kim kime dum duma.Gene de utanmışlar son seçimdeki oylarının üstüne çok çıkarmamışlar.
    Ben iki saatte dört ilçe ilçe okul okul sandık sandık inceledim abi. Bir ilçenin hiç yoktu bir tane bile yok. Bir ilçenin %10 u ıslak imzalı tutanağı vardı. Diğer iki ilçede %20-30 CHP nin eski kalesi ilçede bile %30 u ıslak imzalı tutanak görebiliyordum. Bu kadar YSK ya güven ile her takla atılır. Muhtemelen plan da şu. İkinci tura CHP li yada kk verecek adam fark çok diye sandığa gitmez rahat rahat alırız. Yada bunlar kavgaya tutuşur alırız planı işliyor. Baktığında biz kavga ediyoruz. Yoksa 0,5 puan için RTE ülkeyi yıkar yine alırdı ne ikinci turu.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,028
    Mv sayıları çok değişmezse, reis bu seçimi kaybetmeli.
    6 ay sonra %70 ile geri gelmezse bende,
    Ne bileyim. Hiç bir yolsuzluğu, hırsızlığı vs yargılıyamazsın, meclis isterse khk maddesini değiştiriverir, elini kolunu gözünü bağlar.
    Yani 2. Tur herşey olabilüü
    Another day in paradise

8. Fotolar PL’den yeni geldi

Sayfa 960/1009 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •