Sayfa 960/1004 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,673 - 7,680 arası.

Konu: Viop - XXX

Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben de viopta işlem yapmak istiyorum endeks düşer diye ya da mesela garan düşer diye işlem yapmak istiyorum. vakıf yatırım kullanıyorum xu100 kontratı göremedim xu30 var. viopu temelden öğreten güzel bir video var mı? bulduğum şeyler karmakarışık.
    git dinlen ....bilmediğin mecralara girmeni tavsiye etmiyorum...
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

2. Tom nereye koşuyor?...
    cons bayım nerelerde kaldı...
    Şimdi Tom'a madem zırwasal yakaladık uygun döşedik etdik falan derdi....
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben de viopta işlem yapmak istiyorum endeks düşer diye ya da mesela garan düşer diye işlem yapmak istiyorum. vakıf yatırım kullanıyorum xu100 kontratı göremedim xu30 var. viopu temelden öğreten güzel bir video var mı? bulduğum şeyler karmakarışık.
    Para kolay kazanılmıyor
    bilmedigin bir işe girersen batarsın

burda niçeleri battı gitti
    git paranı faize koy tarla al ev al ne deyim sana ailenin parasını buralara yatırma ha diyorsanki ben bu işe girecem önce bir sanal oyna şöyle bir 6 ay nasıl battıgını enazından sanal yaşa ytd

4.  Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    En akillisini yapıyorsun hoş geldin aramıza zaten pala bizden sıkılmıştı yeni kurbanlar arıyordu. Belki başka 2. 3 kr kazanırsın ama pala amca senin hesabını patlatmadan bırakmaz sana da bir kahve ısmarlar 40 yıl hatırı kalır.

5. her yeni gelene aynı muhabbet...
    yap kardeşim işlem, sanki burda yazanlar anasının karnından trader doğdu...
    ilk başlarda çok az kontratla başla... 1-2 kontratı geçme yeter...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Nuri Sevgen...
    "Tepki" dedim diye bile tepki geldiUsanarak yüzünü kapatan adam
    Yapmayın arkadaşlar "saçmalıyor" deyin geçin lince gerek yok
    Tepki gerçekleşti
    Bakalım kritik önemdeki 1650 geçilecek mi
    1650 üzerinde grafik AL sinyali üretir ve hedef yeniden 1700 olur ama 1650 geçilemezse aşağıda 1620 ilk önemli destek
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

7. arkadaslar pala gelene gel dıyor ıster asagı ıster yukarı tokat manyagı yaptınmı ınsan zıhnı acılıyor atesı yukselıyor ne kadar saygıdeger.demem o kı su saatte futurler rekor tazelemekle meşguller gelde cık ıcınden yarın ola hayrola .

8.  Alıntı Originally Posted by viopva Yazıyı Oku
    arkadaslar pala gelene gel dıyor ıster asagı ıster yukarı tokat manyagı yaptınmı ınsan zıhnı acılıyor atesı yukselıyor ne kadar saygıdeger.demem o kı su saatte futurler rekor tazelemekle meşguller gelde cık ıcınden yarın ola hayrola .
    Gökyüzü sonsuz boşluk,madem istiyor canı istediği kadar gitsin...
    Mutlu olsun yazık...Belki uçuş takımlarını fururlar mururlar üzülür...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

Sayfa 960/1004 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •