Sayfa 960/1527 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970101010601460 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 7,673 - 7,680 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by IPMAN Yazıyı Oku
    vallahi yıldım hocam artık bugün + kapatmaz ise gün sonu satıyorum
    Evet hocam aynen bende yıldım bıktım bunaldim hergün Stress bir bokun olacağı yok boşuna zaman kaybı boşuna geleceğin ihlasları bence bunlar zararına satıp hiç bir zaman zarar etmediğim zararına hiç satmadigim banvite geri dönecem en azından kafam rahat olur bekle bekle nereye kadar tam kurtlar Sofrası oldu burası

2. Patron garan paşa artik

3.  Alıntı Originally Posted by uzman Yazıyı Oku
    evet hocam aynen bende yıldım bıktım bunaldim hergün stress bir bokun olacağı yok boşuna zaman kaybı boşuna geleceğin ihlasları bence bunlar zararına satıp hiç bir zaman zarar etmediğim zararına hiç satmadigim banvite geri dönecem en azından kafam rahat olur bekle bekle nereye kadar tam kurtlar sofrası oldu burası
    yeter hocam endex anasının şeyine gitmiş af edersin bunlar duruyor zarar marar neyse katlanıcam artık

4. Citi pasa dun aldigini kustu

Alıntı Originally Posted by IPMAN Yazıyı Oku
    yeter hocam endex anasının şeyine gitmiş af edersin bunlar duruyor zarar marar neyse katlanıcam artık
    Moralinizi koruyun, burası borsa....Telafiler olur (Özellikle de Kozalaklarda ) , sadece biraz öteler... ...Diğer hisselere göre negatif fiyat korelasyonları aylarca bozuk kalmaz...her hisse için geçerlidir, yeter ki temel analizi bozacak olaylar meydana gelmiş olmasın...Kozalaklar sadece aşırı spekülatif ve müthiş bir algı yönetimi var..!!!

7. iş girişim yorumlayabilecek arkadaş var mı acaba?

8.  Alıntı Originally Posted by IPMAN Yazıyı Oku
    Aynen bu endekste bile kirmizi dün alan bugün veriyor bugün alan yarın verir gelene geçene mal dağıttılar toparlanması baya sürer amk kağıtları borsadan soğuttular beni 20 senede çekmedim bunlardan iki senede çektiğimi yeminle adamlar 62 yapıyor eşşek bok gibi 52 ye basıyor resmen taşak geçiyorlar bizde ö.... trene baktığı gibi bakıyoruz paramizi da *** ettik bu adilere kaptırdık çoğu birikimi mizi Allah sabır versin dicemde bende kalmadı artık

Sayfa 960/1527 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970101010601460 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •