Sayfa 960/992 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 7,673 - 7,680 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by Şahan Yazıyı Oku
    Abi işte bir tahtacıya da müsade etmiyorlar nice boş temelsiz kağıtlar var ama spek alıp götürüp 10-20 kat yaptırıyor biz temelden yana da şanslı gidemedik diğer türlü patronda izin vermiyor öyle kalakaldık çıksak bi bela dursak bi bela ben anlam veremedim
    İmzamı atarım..
    Speğe vermeyecek kadar burunları havada ama şirketi yönetemeyecek kadar beceriksizler

2. Evet görüyoruz hissediyoruz hareket edemiyoruz. Ben ilk 130>100 hareketinden önce kıllanmıştım. Bu hisselerin kote edilmesi meselesi baya canımı sıktı. Düşüşü sert bi şekilde yaşadık ama garip bir kap geldi 100 civarı bağlı ortak omtaş parça üretiyormuş togg'a. iyi de ne üretiyor ciroya katkı ne olacak garip zamanda garip bir kap ve kısa zamanda %50 prim. 130'a oranla %15-20 civarı ve sonrasında nadas... Bu hisseye kitlenen kurtulamıyor. Sanki hep hissede kalmamızı istiyorlar gibi bir hal var.

Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Bir insanın kötümser olup haklı çıkması hiç mutluluk verici değil. Dışarıdan bakınca hoş durmuyor ama hayalde satmıyoruz!! gerçekçi olmak en doğrusu.

3. Bu da senin teorini destekliyor. Herhangi bir spek bu tahtaya bu kadar uzun süre para bağlamaz bağlayamaz. Tahtayı yapması gerekir. Yoksa kendi zarar eder. Ne tahta yapılıyor gibi bir his var ne de satılıyor gibi. Grup şirketleri alımıyla nereye kadar her gün alsan ne yazar. Fonların yüzü suyuna, hisselerin teminat verilmiş olma ihtimaline veya mogan arzının itibarını kurtarmak için her ne sebeptense tam anlamadığım buralara geldik. Bize artık katalizör lazım.

Alıntı Originally Posted by Şahan Yazıyı Oku
    Abi işte bir tahtacıya da müsade etmiyorlar nice boş temelsiz kağıtlar var ama spek alıp götürüp 10-20 kat yaptırıyor biz temelden yana da şanslı gidemedik diğer türlü patronda izin vermiyor öyle kalakaldık çıksak bi bela dursak bi bela ben anlam veremedim

4. Yönetim demişken hatırlatmakta fayda var

TL kredilerin halen uygun olduğu ortamda borçları hala döviz cinsinden tutmaya devam ettiler. Son çeyrek vergi giderini çıkarsak temeldeki bozulma uzun yıllardır olduğu gibi yine borçtan kaynaklandı. Burdan migros yönetimini tebrik ediyorum. Zamanında hatta zamanında önce gerekli aksiyonu alıp şimdi para basıyorlar. Bizim elimizi kolumuzu bağlayan neydi peki?

Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    İmzamı atarım..
    Speğe vermeyecek kadar burunları havada ama şirketi yönetemeyecek kadar beceriksizler

5. Bu arada döviz cinsi krediler için ulaşabildiğim yetkili makamlara bu konuda çok daha öncesinden de uyarılarda bulunmuştum...

6. Bu ne serzenişlere cevap mı

Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Bu ne serzenişlere cevap mı
    Yok ben geldim dermişim

8. Tahta baş verince teknik üstadçılar doluşur giderse bildim demeye. Alışkınız bunlara..
    1) yüzde 5 e sevinen varsa hemen forumu terketsin
    2) şu teknikle kağıdın adını değiştir hepsi tavan çekerdi yükselişi bile sorunlu

Sayfa 960/992 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •