Sayfa 963/1960 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973101310631463 ... SonSon
Arama sonucu : 15680 madde; 7,697 - 7,704 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. Ben senelerdir yuzlerce mesaj yazdim abi.
    Hep ülkücüleri aday gösterecekler diye.
    İşte yazdığım aynen oluyor.
    Alevilerin oylarıyla Cemal Enginyurt'u milletvekili seçtirirler.
    Yahu Taha Ün'ün hanimi milletvekili olursa cok gulerim.
    Karsi taraf da ayni. Mesela Dsp milliyetci aday gosterir.

Tabii Demokrat Parti niye Cemal Enginyurt'u aday gosterir, onu da sorgulamak lazim? Herhalde cok demokrat oldugu icin hatta liberal oldugu icin olabilir mi?
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

3. Mansur Yavaş: "Sayın Cumhurbaşkanı adayımız da açıkladı, AB ile 3 ay içinde vizeler kalkacak. Uyum yasalarında 3 madde kaldı. Bu 3 maddeyi tamamladığımızda vize serbestisini vermeleri gerekiyor."
    ))))))))))))))))))))))))))))

Bu adam CB adayı yapılacağıdı? KK seçilirse yardimcisi olacak. Hey güzel Allahım.
    Vah benim güzel memleketim vah...

4. İran başörtüsü takmayan kadınları tespit etmek için sokaklara kamera yerleştirecek

Geri zekalı bunlar
    Geri zekalı değiller. Dış dinamik yeryuzunde kontrolsuz bir alan birakmiyor. Iran'i yonetenler de talimatlara uymak zorundalar. Aslinda basortusu ve peçe yüz tanima sistemlerine zorluk cikarir. Demek ki, yakin gelecekte Iran'da basortusu yasagi kalkacak. Kamera yerlestirmek icin basortusunu bahane ediyorlar.
    Chp'de Kilicdaroglu da aynini yapiyor. Alevilerin oylariyla milliyetci ve muhafazakarlari sectirecek, tabanini ve kitleleri kandiracak, buna da

Halil İbraam sofrası diyor. Yeyin bakalim.

5. İran ve Arjantin Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin ve Güney Afrika'dan oluşan BRICS'e üyelik için başvuru yaptılar.

BRICS:
    Dünya nüfusunun %40'ını,
    Dünya GSH'sının %25'ini,
    Dünya topraklarının %30'unu,
    Dünya ticaretinin %20'sini teşkil ediyor.

6.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    İran ve Arjantin Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin ve Güney Afrika'dan oluşan BRICS'e üyelik için başvuru yaptılar.

BRICS:
    Dünya nüfusunun %40'ını,
    Dünya GSH'sının %25'ini,
    Dünya topraklarının %30'unu,
    Dünya ticaretinin %20'sini teşkil ediyor.
    Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Hazar ülkelerinin dışişleri bakanları toplantısının ardından gazetecilere verdiği demeçte, Arjantin ve İran'ın BRICS'e katılmaya layık olduğunu, bloğun genişlemesi için hazırlık sürecinin başlatıldığını söyledi.
    BRICS Forumu Başkanı Türkiye, Mısır ve Suudi Arabistan'in da birliğe katilmasıni beklediklerini söyledi.

7. Hakan Şükür... Çok duygulanarak izledim, yüreğinize sağlık.
    Aramıza hoş geldiniz diyenlere de şunu ifade edeyim;
    Hep aranızdaydık, hep beraberdik.
    Siyaset, iki farklı tarafın ele geçirilmiş medyaları ile yanlış şeyleri doğru olarak dayatınca ayrıştırıldık sadece.
    Çok teşekkürler Hakan Bey, az kaldı, ekmeğimize kan doğrayanlara inat, aşuremizi kaynatacağız, tadından yenmeyecek .☺️🌿
    Serkan Tanyıldızı. Konuşmanızı beğendim. Ancak ben Hakan Şükür ile oynadığı milli maçlar dışında asla aynı tarafta olmadım. Asla bir FETÖ yurduna, evine, eğitim merkezine gitmedim.
    Keza FETÖ’cüler soru çalarak adam kayırarak çok ekmek yediler. Siz ne ekmeğinden bahsediyorsunuz acaba? Makrubeden mi?
    Tietze. Hakan Şükür dostları CHP'den aday adayı oluyor, biz de artık bu partiye oy vermeyeceğiz diyorsak demek ki bu parti olmuş bitmiş dönüşmüş artık herkes kabul etsin. İdeolojik dönüşüm tamamlandı. Artık CHP'de CHP'ye ait olan tek şey tabelası. Hala kabul etmeyenler var.

8. Bu şimdilik burada dursun.
    Maraş Elbistan'dan Kürdistan'ın kuzeyi diye sözediyor.

Sayfa 963/1960 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973101310631463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •