Sayfa 963/1003 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,697 - 7,704 arası.

Konu: Viop - XIX

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Işlem yapmıyorum dow da ama işlem yaptigim hersey dow ile ilgili tek orayi izliyorum cibanin basi orasi orasi düşmedikce burasi da tutunuyor bir sekilde
    Tum manipülasyon dalavere ordan cikiyor
    Evet mantikli sadece surekli dow diyince merak ettim. Daha istikrarli sanirim bizim borsamizdan. Kolay kolay dusmez herhalde. Dunya lideri cunku. Orda uzun pozisyon cok kazandirirdi bence

Tesekkur ederim.

2. kahve falında ya 13 barı yada 14 barında birşeyler olur dedi bakalım

beklentim 106 yoluna ama

borsa istanbul yönetimi biraz volatilite olmasını sağlayacak tedbirler belirlemeli.. bu ne yaaa.. hareket yok.. heyecan yok.. volatilite yok..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    borsa istanbul yönetimi biraz volatilite olmasını sağlayacak tedbirler belirlemeli.. bu ne yaaa.. hareket yok.. heyecan yok.. volatilite yok..
    beton var
    buyurun sizi bankamıza bekliyoruz.
    müteahhit kalkındırma bir diğer adı ile vatandaş borçlandırma projemizde sizleri de aramızda görmek isteriz.

endeks30 da 26 hisse pozitif (yükseliş), 4 hisse negatif (düşüş)..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

6. simitçi gazozcu kahveci herkes ekgyo da tradde kaç gündür para dağıtıyorlar. her gün 6 kademe yüksek lot girip çıkıyorum.

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    beton var
    buyurun sizi bankamıza bekliyoruz.
    müteahhit kalkındırma bir diğer adı ile vatandaş borçlandırma projemizde sizleri de aramızda görmek isteriz.
    yok ben pas geçiyorum

güzel bir mahalle, geniş yeşil alan ve sokaklarında yürüyebildiğin bir yer değilse kesinlikle para vermem.. ayrıca mevcut yapı stoğu çoğunlukla 20+ katlı beton yığını kümes gibi yapılar.. para verip daha sonra bu evlerden para kazanacağını ummak manasız.. bu dairelerin arsadan aldığı pay sıfıra yakın.. gerçek içsel değeri yani.. beş para etmez dememiz boşuna değil..

8. bu kadar kolay para kazanmak beni kıllandırmaya başladı.

Sayfa 963/1003 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •