Sayfa 966/983 İlkİlk ... 466866916956964965966967968976 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,721 - 7,728 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Sabırla beklemeye devam…

2. Tek ben bekledim bu hisseyi senelerdir.

3. sanırım çagrı fiyatı için bir haber yakında gelecek bugün tavana dogru yöneldigine göre. herkes için hayırlı bir haber gelir. inşallah

4. Sayın Toprak;

Çağrı fiyatına vermeyi düşünüyor musunuz?Yoksa bekleyecek misiniz?

5.  Alıntı Originally Posted by Toprak Yazıyı Oku
    sanırım çagrı fiyatı için bir haber yakında gelecek bugün tavana dogru yöneldigine göre. herkes için hayırlı bir haber gelir. inşallah
    Toprak bey bende kendimce ciddi bir miktar bekliyorum.sizde formdan iyi hatırlıyorum o günlerden.Fakat benim alışım SATIŞ haberinden hemen sonra , O yüzden biraz tedirginim.Tebrikler bence sizin için iyi olacak..

6. Hocam herkese hayırlı akşamlar çağrı haberinden sonra nerelere gidebilir, tahmininiz var mi?
     Alıntı Originally Posted by Sel07 Yazıyı Oku
    Toprak bey bende kendimce ciddi bir miktar bekliyorum.sizde formdan iyi hatırlıyorum o günlerden.Fakat benim alışım SATIŞ haberinden hemen sonra , O yüzden biraz tedirginim.Tebrikler bence sizin için iyi olacak..
    SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Arkadaşlar
    Madem bukadar beklediniz neden mahkeme süreci ile ilgilenip karar örneğini temin çabası içine girmediniz.
    Demirören grubu neye dayanarak fasilasiz elde tutmadan bahsederek SPK.ya yol gösteriyor.
    Bunlar kurnazlık yapıyor.
    Eğer SPK adaletli karar verirse elinde bulunduranin çağrıdan faydalanması gerekiyor.
    Nedeni eski tebliğde hisse kimde ise o isterse çağrıya katılıyordu.
    Şimdiki tebliğ ise açıklamanın ilk yapildiginda elinde bulunduran faydalanıyor.
    SPK.1.kararda hukuku yerle bir etti.
    SPK.2.kararda ne cambazlik yapacak bakalim.
    Yy.tv.degildir.
    Bilgi amaçlı yazılmıştır.
    Sağlıklar

Alıntı Originally Posted by gard Yazıyı Oku
    Hocam herkese hayırlı akşamlar çağrı haberinden sonra nerelere gidebilir, tahmininiz var mi?

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çağrı nasıl çıkacak bilmeden buna cevap verecek yiğit varmıdır.

Sayfa 966/983 İlkİlk ... 466866916956964965966967968976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •