Sayfa 968/1006 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 7,737 - 7,744 arası.

Konu: Viop LVIII

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    9250 burası kırılmadıkça bize gün yüzü yok gibi.

ben burasını bilirim şimdilik. 7 günmi oldu aralıksız yükseliş. düşüp yükseliş yapsa sorun değilde boyuna yükselince sıkıntı oluyor
    Gündüzleri yoksun sıkıntı olmaz baskan
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    7,069
     Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Akşam içecen mi ?
    Mert abi gelmiş
    Tatilde kafayı boşaltmış, rahatlamıştır
    1-2 devresine tornavida sokalım da devrelerinden duman çıkarttıralım
    ������
    Kafa boşaltmak önemli.
    Her ne kadar güzel bir tatilin yerini tutmasa da....

https://www.youtube.com/watch?v=g2S-VLHcQfE

Saygılar
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

3. Şort u topladikca sürüyor gibi,varant bacagida çok önemli,eskiden doceden görüyorduk, şimdi yerli var,hep sahte
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Bir üçgen önceden tahayyül edilemez, düzeltme başlar flat karakterli, bitmez devam eder, komplekse veya üçgene bağlar, olunca, olduğu anlaşılır.

Nacizane, 'Pilava sadık kalın.', en azından İncek'te malikane şansınız olur.

Mouse' un pili bitti, ızdırap içinde çızıktıramıyorum, son grafik geçerli. YTD

Dipteki not: Hedef bölgesindeyiz, fazla da şaapmamak lazım, hayatı idame esastır.
    yok abey tahayyül etmeye çalışmadım sadece palacan yüzünden paranoyak olduk ehveni-şer nedir olasılığı için resimledim. yoksa devamda eder sert te düşer ne etceğini biraz veri sonrası tahmin etmeye çalışacağız tabi ki.
    incek = alemsin abey allahta seni güldürsün emi.
    mouse'un pili bitti şu mouse u neden lion yerleşik şarj edilebilir pilli yapmazlar anlamam. ulen hep lazım olduğunda pil bulamayız.
    eyvallah abeyim varol

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Gündüzleri yoksun sıkıntı olmaz baskan
    zamanında gençliği dolu dolu yaşadık oradan kalma

uni gece eğitimiydi.. zabaha kadar uyumazdık. uniden sonra çoğu arkadaş evlendi. haliyle hayatları değişti gündüz iş çoğu sonra hanımdan izin almaya başladılar yine geceleri görüşebiliyorduk

çok gezdik çok yer gördük evlenen çoğu arkadaş pişman oldu kimisi boşandı . bir çoğu uzak memleketlerde

değişmeyen bi ben kaldım memnunumda. )

.....

7. Vade geçiş gap'ini kapatmadı. Uzun bir aradan sonra ilk defa oluyor sanırım bu

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Bir üçgen önceden tahayyül edilemez, düzeltme başlar flat karakterli, bitmez devam eder, komplekse veya üçgene bağlar, olunca, olduğu anlaşılır.

Nacizane, 'Pilava sadık kalın.', en azından İncek'te malikane şansınız olur.

Mouse' un pili bitti, ızdırap içinde çızıktıramıyorum, son grafik geçerli. YTD

Dipteki not: Hedef bölgesindeyiz, fazla da şaapmamak lazım, hayatı idame esastır.
    bağlıca da koptu gitti deyolar
    .....

Sayfa 968/1006 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •