Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 968/1002 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 7,737 - 7,744 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1. Komşularınız o evleri %20 peşin ve %80 kredi ile o tarihte aldıysalar fazlasıyla yine kardalar.

Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    O patlama TL olarak var dogru.
    Bizim sitede fiyatlar 2015/2016 yillarina göre ikiye katladi kendini.
    Ancak EURO bazinda %10-%20 arasinda düsme var.
    Komsulara sorarsan fiyatlar uctu, evler degerlendi.
    Kendi acilarindan haklilar bir sekilde.
    Yatirim olarak düsünmedigim ve satmak istemedigim icin beni pek ilgilendiren bir sey degil (varislerim düsünsün), ama görüs bu yönde komsularimda.

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Güya istanbuldan virüsten kaçıp, kalabalıktan kaçıp, antalyada şu apartmanlardan daire almak isteyen adama ben şimdi ne diyeyim?
    Bu kişileri gördüğünüz yerde hemen değerlendirin, kaçırmayın.

https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonom...tkisi-6175213/

Antalya bu değil,antalya çok ama çok güzel bir şehir.Bu foto yanıltıcı,bu caddenin paraleli deniz görür ve dehşet güzel bir manzarası vardır.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Antalya bu değil,antalya çok ama çok güzel bir şehir.Bu foto yanıltıcı,bu caddenin paraleli deniz görür ve dehşet güzel bir manzarası vardır.
    Deniz gören sahil şeridi bencede gayet güzel belli bir yaşın üzerindeki insan bahçe aramaz. Balkondan bakınca manzarası olacak çok fazla iş çıkarmayacak yer arar. Ama antalya çok sıcak. Birde deniz manzarasının şöyle bir dez avantajı var. Durgun deniz güzeldir insanın ruhunu dinlendirir. Ama rüzgarla karma karışık olan deniz insanın huzurunu bozar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4. [QUOTE=Tasarrufcu;5052512]Her şehrin, her ilçenin hatta her mahallenin dahi kendine göre konut alımında parametre farklılıkları vardır.
    Konut alımını düşünen kişilerin tüm parametreleri düşünüp ona göre araştırma yapması lazım.

Bu cümlelere tamamen katılıyorum.Bu yüzden bazı yerlerde konut balonu varmış gibi gözükürken bazı yerlerde konut bir numaralı yatırım aracı oluyor.

5. İzlemekte fayda var
    https://youtu.be/vhVs4ayCgM4

6. Sevgili forumdaşlar aranızda noter kanalıyla 2-B olan bir yer alan veya satan oldu mu? Varsa ister buraya isterse özelden bu işlemlerin nasıl olduğunu ve güvenli olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Lutfedip cevap veren olursa şimdiden teşekkürler.

7. 3 Ocak 2021 tarihinde İstanbul'a verilen su miktarı: 2 milyon 758 bin metreküp
    4 Ocak 2021 tarihi itibariyle içme suyu kaynaklarımızın doluluk oranı: %19,79

bidonun dibi geldi...

bakalım çeşmeden fıss sesi gelince istanbul da ne olıcak.

1 milyona 1+1 satanlar napıcak.?

Sayfa 968/1002 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •