Sayfa 969/1009 İlkİlk ... 469869919959967968969970971979 ... SonSon
Arama sonucu : 8072 madde; 7,745 - 7,752 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. 30 Dk lık düzelttin.Alırsın sen yukarı.Günlüğü filan düzeltmeye gerek yok

2. Dün buradan, Vakıf'dan nakit usd çekme konusundaki endişelerimi yazmıştım. Çok haklıymışım. Artık sözlü değil, yazılı talimat alıp; Gn.Md. lüğün onayını alıyorlarmış; topik üyelerine samimiyetle duyurulur.

3.  Alıntı Originally Posted by KARA BORA Yazıyı Oku
    Dün buradan, Vakıf'dan nakit usd çekme konusundaki endişelerimi yazmıştım. Çok haklıymışım. Artık sözlü değil, yazılı talimat alıp; Gn.Md. lüğün onayını alıyorlarmış; topik üyelerine samimiyetle duyurulur.
    zırvalık, odeadan bir gün önceden telefonla söyleyip kasadan 250k $ çekmiştim. o yüzden bu kamu bankalarıyla asla işim olmaz.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Yandaki dolara yatırım yanlış başlığına sadece 1,5 saat önce yazılmış...

Ben fazla okumuş sayılmam.

Bakarsınız doğru çıkar...

Utanırız.
    Arkadaşa dedik ki acele etme Aralığa kadar doların güçlenme durumu var, altının yükseleme ihtimali az gibi görünüyor..Ayrıca doların patlaması demek şu anki finansal düzenin patlaması demek..nasıl daha güvenilir bir para bulunabilinir ki bu durumda..enterasan bir yorum..

Biraz zor ama ECB QE'leri aylık 20 milyar Euro'ya indirirse Euro/Dolar paritesi 1.20 üzeri atabilir..bu durumda tahminen , globalde para miktarı azalmaya gireceği için TL karşısında hem Euro, hem dolar yükselebilir..ha o zaman altında yükselir..

Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    ''benim uzun vadede 2.25 hedefim var eur/usd için'' yazmıştı

vadeniz nedir diye sormuştum
    anladım ki eğlence olsun diye yazıyor.
    hepimiz coşunca biraz uçabiliyoruz ama bu sağlam olmuş bence
    Bende geçen gün bu parite de 1.50-1.60 hatta 2.25' ci vardı..neredeler diye yazmıştım..hele o 2.25'ciyi düşün düşün, bulamadım..uykularım kaçmıştı

Ancak şimdi öğrendim..bunu yazan eski forumdan Morkele olunca ne 2.25'i , hatta 3, 3.5 felan normal olur o zaman..

5.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    zırvalık, odeadan bir gün önceden telefonla söyleyip kasadan 250k $ çekmiştim. o yüzden bu kamu bankalarıyla asla işim olmaz.
    powerpc, severim seni...

6. Dolar/TL için kritik seviye 3,77 direnci!
    Döviz 6 dakika önce (25.10.2017 11:04) INVESTING.COM

ohooo bunlar şimdiden usd nin altına odunu vermişler bile

Alıntı Originally Posted by KARA BORA Yazıyı Oku
    Dün buradan, Vakıf'dan nakit usd çekme konusundaki endişelerimi yazmıştım. Çok haklıymışım. Artık sözlü değil, yazılı talimat alıp; Gn.Md. lüğün onayını alıyorlarmış; topik üyelerine samimiyetle duyurulur.
    Çok teşekkürler bilgi için..yazılı talimat kısmını tam anlıyamadım..biraz açarmısınız..yani bu Cuma diyelim Vakıf'tan dolar mevduatını çekeceğim diyelim..bugünden yazılı talimat mı vereceğim..bu durumda Cuma paramı çekebilecekmeyim..kaç gün daha uzayabilir ki?

8.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler bilgi için..yazılı talimat kısmını tam anlıyamadım..biraz açarmısınız..yani bu Cuma diyelim Vakıf'tan dolar mevduatını çekeceğim diyelim..bugünden yazılı talimat mı vereceğim..bu durumda Cuma paramı çekebilecekmeyim..kaç gün daha uzayabilir ki?
    Birgün önceden yeterli olurmuş, bugün dilekçeyi gönderdim. Yarın da tel. ile tekrar hatırlatacağım. Cuma günü de çekebilirim diye düşünüyorum. Dilekçede parayı çekmediğim takdirde oluşacak masrafları kabul ettiğime dair taahhüt de istiyor...

Sayfa 969/1009 İlkİlk ... 469869919959967968969970971979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •