Sayfa 97/252 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 2012 madde; 769 - 776 arası.

Konu: Matriks Formülleri

1. Sn uufuk hocam veya formülü bilen diğer takipçiler,

Matriks explorer kullanarak hisselerin 200 günlük üssel hareketli ortalamalarına yüzdesel olarak ne kadar yakın olduklarını bulmak istiyorum. Yardımcı olabilecek olan var mı..? Tşk ederim
    Yatırım kapsamında değerlendirelemez

Alıntı Originally Posted by TomBombadillo Yazıyı Oku
    Sn uufuk hocam veya formülü bilen diğer takipçiler,

Matriks explorer kullanarak hisselerin 200 günlük üssel hareketli ortalamalarına yüzdesel olarak ne kadar yakın olduklarını bulmak istiyorum. Yardımcı olabilecek olan var mı..? Tşk ederim

3. Selamlar, sevgiler hocam
    Yatırım kapsamında değerlendirelemez

4. bukadar al sat sistemleri yapmaya çalışıyoruz merak ettiğim getirileri konusunda neler var elinizde. mesela hangi vadede ne kazanıyoruz. var mı birilerinde sihirli bişey. merak ettim.

5. Merhaba;
    Explorer sonuçlarını excel'e aktardığımda 7,4934 gibi bir sonuç excel'e 74.934 olarak geliyor, ya da 152,4306 excel'e 1.524.306 olarak geliyor. Aktarırken yaşanan bu basamak sorunu nasıl çözülüyor acaba?

teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    Merhaba;
    Explorer sonuçlarını excel'e aktardığımda 7,4934 gibi bir sonuç excel'e 74.934 olarak geliyor, ya da 152,4306 excel'e 1.524.306 olarak geliyor. Aktarırken yaşanan bu basamak sorunu nasıl çözülüyor acaba?

teşekkürler.
    Office versiyonunuzu bilmiyorum. Excelden basamak ayarlarını noktayı virgüle virgülü noktaya çevirebilirsiniz. Eğer bu imkanınız yoksa Bölgesel Ayarlar'dan aynı işlemi tekrar edebilirsiniz. Exceli açıp kapamanız gerekebilir. Kolay gelsin.
    𝕯ış𝖆𝖗𝖉𝖆 𝖇𝖎𝖗 𝖞𝖆𝖟 𝖞𝖆ğ𝖒𝖚𝖗𝖚...

7.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Office versiyonunuzu bilmiyorum. Excelden basamak ayarlarını noktayı virgüle virgülü noktaya çevirebilirsiniz. Eğer bu imkanınız yoksa Bölgesel Ayarlar'dan aynı işlemi tekrar edebilirsiniz. Exceli açıp kapamanız gerekebilir. Kolay gelsin.
    Cevap için teşekkürler sn. BJK Coccinella. Excel 2016 kullanıyorum, belirttiğiniz ayarları yaptım fakat bir şey değişmedi. Excel aktarımını doğru bir şekilde yapabilen var mı merak ediyorum, tablodaki virgülü algılamıyor.

Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    Cevap için teşekkürler sn. BJK Coccinella. Excel 2016 kullanıyorum, belirttiğiniz ayarları yaptım fakat bir şey değişmedi. Excel aktarımını doğru bir şekilde yapabilen var mı merak ediyorum, tablodaki virgülü algılamıyor.
    Bölgesel ayarlar kesin çözümdür.
    𝕯ış𝖆𝖗𝖉𝖆 𝖇𝖎𝖗 𝖞𝖆𝖟 𝖞𝖆ğ𝖒𝖚𝖗𝖚...

Sayfa 97/252 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •