Sayfa 97/1043 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 769 - 776 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Hocam bist içinde halka arzından beri üzmüş fiyatlar i 30 civarında olması gereken BIZIM için ne düşünüyorsunuz?

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. ozgyo tekniği iyi duruyor

3.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Hocam bist içinde halka arzından beri üzmüş fiyatlar i 30 civarında olması gereken BIZIM için ne düşünüyorsunuz?

bu hisse benide yanılttı ama umudum tükenmedi aralık ayına kadar uzattım ..hedefimi şimdi olması gereken fiyatı 18.20 civarlarıydı ama olmadı kumbara hisse yaptım

4. tepki cıkışı oldu malum yarında sürebilir hisse bazlı hareketler mutlaka olacaktır sistem cok hisseye al vermiş değil henüz bu nedenle hisse paylaşmıyacağım süreci izlemek lazım

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    kords şu an alım fırsatı veriyor orta vade ve uzun vade 50.60 civarları beklentim var ytd
    hocam bu hisse ile beklentiniz devam ediyor mu. bir bozulma varmı.

6.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    hocam bu hisse ile beklentiniz devam ediyor mu. bir bozulma varmı.
    tüm hisselerde bozulma var lakin aynı hızda yerlerine geliyorlar yine şehit haberi aldım umarım cok sayıda yoktur rabbim sabır versin ülkemize

7. Tüm dünya ülkelerinin borsalarında aşırı oynaklık sozkonusu . Fedin faiz indirmesi bile algıları bozdu . Hisseler için yorum yapilirmi . Hisse yarın ve önümüzdeki haftalar için hisse onerilebilinirmi ....

8. süpriz faiz indirimi gyo lara yarar

Sayfa 97/1043 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •