Sayfa 97/138 İlkİlk ... 47879596979899107 ... SonSon
Arama sonucu : 1103 madde; 769 - 776 arası.

Konu: küçük yatırımcı pörtföyü

Çok çok ucuz zaten goruyorsunuzdur 20 TL çanak hedefi dolar bazlı düşen yeni kırılıp onayı aldı şimdi bilanço haftası bu kadar kuvvetli yukselttiklerine göre kötü bilanço gelmeyecektir tüm olay 20 üzeri ne yapacak sen zaten uzuncusun katlamalı satarsın

Garfada hisse yok osmen kaçırdım 25 liraydı soda kaçırdım 20 liraydı bir ekizi 12 den yakaladım garfa da beklentim üç basamak rahat herşey müsait

Önümüzdeki hafta artık bu cimbeton çıkmayacak mı tetmetle ayni sermaye ikiside 200 lerdi ben bunu 182 civarı aldım 650 de sattım 800 oldu düştü diye 480 den yerine koydum çok düşündüm tetmet mi bu mu diye öteki operasyon yedi dedim bunu aldım şans gubrede gidecek

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Fade için hedef fiyatı yazmayayım çünkü ben kendimi biliyorum o kadar beklemem 😂😂😂
    Benim için beklemek sorun değil biliyorsun
    İşimiz bu nikâh kıymak

Rüzgar bence de garfa yönünde esiyor, bakan da likidite sıkıntısı bir kaç ay daha sürecek dedi, bilançoları da çok iyi, beklenti de hala devam ediyor, ucuz da, lotu da az, her koşul müsait bu tip hisselere itici güç olmayınca kabız gibi olduğu yerde kalıyorlar uzun düşüncem yok kendisiyle ama orta da ben de üç haneler içinden geçeceğini düşünmekteyim
    Saygılar

4.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Rüzgar bence de garfa yönünde esiyor, bakan da likidite sıkıntısı bir kaç ay daha sürecek dedi, bilançoları da çok iyi, beklenti de hala devam ediyor, ucuz da, lotu da az, her koşul müsait bu tip hisselere itici güç olmayınca kabız gibi olduğu yerde kalıyorlar uzun düşüncem yok kendisiyle ama orta da ben de üç haneler içinden geçeceğini düşünmekteyim
    Saygılar
    GARFA bey napıyorsunuz.

Alıntı Originally Posted by xweser Yazıyı Oku
    GARFA bey napıyorsunuz.
    Öttürüyor boruyu
    Oyna devamke...

Cimbeton 😂😂😂

7.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Cimbeton ������
    Helal hocam,biz tırıs tırıs ancak bakiyom.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Cimbeton 😂😂😂
    Tebrikler.

Sayfa 97/138 İlkİlk ... 47879596979899107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •