Sayfa 97/761 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon
Arama sonucu : 6084 madde; 769 - 776 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. dördüncü çeyrekte de ciroyu 538 milyon olarak hesaplamıştım..onda da 30-50 milyon yanılırsam o vakit ciro 1 400 milyon ve az üzeri olur...aşağı yukarı ciroyu tuturacağım dostlar...tabi zte ürünlerini işe katmadan o hesabı yapmış idim..ordan satışlar olursa daha fazla olur...fazla kısmı da ne kadar satış yaptığı ile alakalı olacak..

ilk defa bu yıl netaşa kan geliyor..umut ışığı bence var...

son dört yıldır işkence çeken yatırımcısı bence biraz nefes alacaktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Benda önümüzdeki günlerde bir dip daha bekliyorum, bu arada büyük eller hisseyi çaktırmadan agresif davranmadan toplaması lazım, 2020 için, acele edecek bir durum yok.

3. Genelde son anlara kadar beklerdiler bence yükselişin önünde bilanço engeli durmasın diye bir an önce gönderdiler...fazlamı iyimserim acaba...

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende en az 130-140 milyon zarar bekliyordum,piyasada öyle bekliyordu.cirodaki 32 milyonluk artışda iyi.çok kötü beklenti sona erdi.bundan sonra zte mallarının satışı,ulak,akıllı şehirler,depremden dolayı altyapı güçlendirmesi gibi çok olumlu beklentileri satın alacaktır.tabi bir kac tanede ihale haberi çilek olur.her zaman diyorum netaşın ölüsü bile bu fiyatlarin çok üstünde olmalı.bu fiyatlar sadece netas isminin tabela parası,hava parasi.ytd

5. NETAS - Netaş Telekom

‘Yapay zekâ ve veriye teşvik başladı’
    #TÜBİSAD Başkanı Kübra Erman Karaca, “#Yapayzekâ ve #veri artık ekonomilerin belirleyicisi. Bu alanlarda TÜBİTAK ve #KOSGEB teşvikleri başladı. Bu alanda daha fazla teşvik gerekiyor” dedi.
    #bulutbilişim #dijitaldönüşüm

——————————————————-
    Cumhurbaşkanlığı’na bağlı 4 ofisten biri olan @Dijital Dönüşüm Ofisi'nde, "Büyük Veri ve Yapay Zekâ Uygulamaları Dairesi Başkanlığı" kuruldu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,392
    kuşlu sitede mehmet akif diye bir arkadaş paylamış

AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7.  Alıntı Originally Posted by kochY Yazıyı Oku
    Genelde son anlara kadar beklerdiler bence yükselişin önünde bilanço engeli durmasın diye bir an önce gönderdiler...fazlamı iyimserim acaba...

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Pazartesi günü yarım gün mesai var Salı günü 29 Ekim.Güzel bir tatil fırsatı.

8.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Benda önümüzdeki günlerde bir dip daha bekliyorum, bu arada büyük eller hisseyi çaktırmadan agresif davranmadan toplaması lazım, 2020 için, acele edecek bir durum yok.
    Netaş ve alcatel geçen ikinci çeyrek bilançolarından önce de iyi bilanço gelecek beklentisiyle çıkış yapmış daha sonra bilanço iyi gelmeyince netaş 7,68 lerden ta 6,17 i görecek kadar düşmüştü (%20)

bu sefer gelen bilanço bence çok da kötü değil...hatta beklentilerden iyidir diyebilirim...o yüzden de çıkış yapma ihtimali de var...ama çıkış yapmaz ise de vede düşecek olursa da bence geçen seferki gibi derinlemesine bir düşüş beklemiyorum...maxsimum %5-10 aralığında olabilir diye düşünüyorum...bu düşüşün ardından ise tekrardan toparlanmasını vede dördüncü çeyrek bilançolarını satın almaya çalışacağını düşünüyorum....dördüncü çeyrek bilançoları daha beklentili olacaktır..
    Son düzenleme : keko; 25-10-2019 saat: 09:22.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 97/761 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •