Sayfa 97/243 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 769 - 776 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Şu an hesabimda para olsa 1788 hedefli altin shortlardim

1800 e kadar shortlari toplayıp hepsini 1788.40 dan kapardim.. Buyuk vurgun yapardim bugun ya. Ahh keşke

Tarzim kesinlikle swing trade
    Kisa aralıkta sinyal bulup ortalama yaparak vur kaç.

Dow da kademeli takılayım dedim olmadı. Fx de sadece vur kaç yapacaksın. Piyasa yapıcıların anladıkları dil bu.

Bugun İstanbul üzerinde bazi yerlerde kümelenmiş bulutlar vardi. Tıpkı ressamların tablolarindaki gibiydi gokyuzu. Gözümü alamadım.

Selim bey şeker pek işe yaramadı bende Herkesin bünyesi farklı.

Su an su icmek değil de portakal yemeyi çok istiyorum nedense. Iftara insallah

Iyi iftarlar herkese

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,328
    Ya o yöntem herkes de işe yarar... Askerdeyken işe yarıyordu. Epey zamandır temizliği erteliyordum. Bugün başladım çok şükür. Bahar temizliği!!!

Yarına da biraz işim kaldı. O da bitince pırıl pırıl olacak her yer.

Altına gelince.... Beni sinir etti. Yüklü alım daydım. Sabaha karşı satış sinyalinin gelmesi ile alım işlemini kapatıp satış tarafına döndüm. Ve fiyat yine terse gitti. Bu defa da satış işlemine zarar da kapatıp tekrardan alınma döndüm. Biraz önce baktığım da zararın hepsi telafi olmuştu. Karise kapanmayacak derecede azdı. Hedef olarak 1800 1805 arasını bekliyorum. TP seviyemde 1803 falan. İnşallah bugün oraya gider şu başımdaki sıkıntıyı alır. Ekside işlem bekleyince insanın uykuları bile kaçıyor.

Saygilar
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Selim bey şeker pek işe yaramadı bende Herkesin bünyesi farklı.

Su an su icmek değil de portakal yemeyi çok istiyorum nedense. Iftara insallah

Iyi iftarlar herkese
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,328
    Biz küçükken TRT'de Bob Ross vardı. Tuvale nasıl resim yapılacağını öğretiyordu. Öyle güzel anlatıyordu ki, ve her şey sanki öyle basitmiş gibi anlatıyordu ki hepimiz bir çırpıda resim yapabileceğimizi zannediyorduk. Bulursam koyacam linkini..
    Bugun İstanbul üzerinde bazi yerlerde kümelenmiş bulutlar vardi. Tıpkı ressamların tablolarindaki gibiydi gokyuzu. Gözümü alamadım.

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,328
    Daha cok Bankalar gibi trade ediyorsunuz. Ama bunu banka olmadan yapabilmeniz takdire sayan. Helal olsun valla...

Bu arada ortalama yapmak ne demek... Hiçbir fikrim yok. Günlük hedef ortalamanızı mı kastediyor?
    Tarzim kesinlikle swing trade
    Kisa aralıkta sinyal bulup ortalama yaparak vur kaç.

Sayfa 97/243 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •