Sayfa 971/1012 İlkİlk ... 471871921961969970971972973981 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 7,761 - 7,768 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by ferit Yazıyı Oku
    20 sayfa yakın geriye gittim,kimse yeni oranlar paylaşmamış....yeni oranları paylaşabilecek bir arkadas varmı...?
    Yapı kredi mh aradılar. 1 m+ 34 gün 22.50 teklif ettiler. Kibarca reddedildi.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

2. bilgi yüklemesi yaşadım hsonu mesajlarını okuyunca. vowifi harika bir bilgi, katkısı olanlara teşekkürler.

kart konusunda, ben uçak-otel biletlerini genelde avans puan kullanarak alıyorum, kartların süreli kampanyaları (4 *100 harca 40 tl puan, ama 21ocaka kadar kullan olanları) bu kullandığım avansı düşürüyor. böylece normal harcamalarla değil bu kampanyalarla çok rahat kapatabiliyorum.

parafly platinum bu konuda en bonkörü. toplam limitinizin % 5'i kadar uçak-otel vb alabiliyorsunuz. limitiniz halen varsa birden fazla da uçak bileti-otel alabiliyorsunuz. TEB priority de fena değil, onda da tüm harcamalarınızı avans tutarınızdan kullanabiliyorsunuz, puan kazanıp kazanmamanız önemli değil.

yani avans puan kullanmak en avantajlısı. şöyle düşünün, 1.000 TL'lik uçak biletini ücretsiz alıyorsunuz, bir sene sonra kapatamadığınız kısım kalsa bile, kaldı ki kalmıyor, her durumda 1.000 TL'nin altında bir ücret ödüyorsunuz.

3. Vakıfbank: Takipteki kredi borçluların kredilerinin takibe aktarım sonrası tüm faizleri sıfırlanacak
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. Vakıfbank 100 bin tl'nin altındaki takipteki kredilerin faizini de sıfırlama kararı aldı

5. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, KOSGEB'in 2019 yılı desteklerini ve yeni vizyonunu açıkladı. KOSGEB’in büyümeyi ve istihdamı odağına alarak; katma değerli ve kapasiteyi geliştiren yatırımlara öncelik vereceğini vurgulayan Bakan Varank, â€œİş Birliği Destek Programı ile ilk kez teknoloji düzeyi yüksek KOBİ’leri büyük işletmelerle işbirliği yapmaları halinde 10 milyon TL’ye kadar destekleyeceğiz. Girişimciliği Geliştirme Destek Programını yüksek teknolojiye uyarladık. Yeni girişimciye 360 bin TL’ye kadar kaynak sağlayacağız. Teknoyatırım Destek Programını ise hazırlıklarını sürdürdüğümüz Uçtan Uca Yerlileştirme Programı şemsiyesi altında çalıştırarak ülke ekonomimizin önceliklerine göre hayata geçireceğiz.†dedi

6. Bankacılık hisseleri gitmeyince diğerleride gitmez.
    Bizim hisseler niye çıkmıyor anlaşıldı .Görev zararı yazar durursa böyle seçim uğruna zor çıkar tabi ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Bu sabaha kadar paylaşılan oranlara buradan ulaşabilirsiniz: http://www.hisse.net/topluluk/showth...t=27020&page=9
    Hocam varol, hakkın ödenmez.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

TEB bir alem banka;marifetlimi 24 den 21.5 düşürmüşler..
    Müşteri temsilcim ilgileniyor,bakalım ne olacak....11,12,13 tarihleri 21.5 ile hesaba işlenmiş....
    Hesabınız varsa kontrol ediniz....
    Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz. Honore Balssa

Sayfa 971/1012 İlkİlk ... 471871921961969970971972973981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •