Sayfa 976/1230 İlkİlk ... 47687692696697497597697797898610261076 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 7,801 - 7,808 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by umbamba Yazıyı Oku
    Korkudan kastım aslında 'bir şey kulağa ne kadar hoş geliyorsa, o kadar gerçek dışodır' dan kaynaklı.
    1 milyon TL ile yılda 150.000 TL maaş ile hisse sayısında azalma olmadan sadece temettü ile emeklilik.. Bilmiyorum, uygulayan olmuş mu acaba?

Bir de bazen para biriktirirken, bunun bir hastalığa dönüşeceğini, 80 yaşıma da gelsem parayı harcayamayacağımı, en basitinden parayı nasıl harcayacağımı dahi bilemeyecek olmaktan korkuyorum.
    Ben şimdiden bir şeyi satın alırken ona kafamda değer biçmeyi, o değerin üstünde fiyatlıysa almamayı başardım. Sanırım bu sebepten en son ne zaman giyim için para harcadığımı hatırlamıyorum.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bir şeyi satın alırken , satarken ne edebiliri de düşünmeli
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

2. bayram degil seyran degil onsu niye kaldırdı bunlar

3. Açığa satışın kalkması hisseye nasıl yansır? Kapatırken satıcılı kapattı bi anda 50 krş?

Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by fastdragon Yazıyı Oku
    Açığa satışın kalkması hisseye nasıl yansır? Kapatırken satıcılı kapattı bi anda 50 krş?

Ytd
    Açığa satış hisseye göre yansıması değişir. Yükselmiş olan hisselerde açığa satıp , düşürüp alttan alıp yerine koyma esasıdır en basitinden.
    Banka için soruyorsan bankalar pek primli değil. Açığa satarlar mı çok mantıklı değil bence.
    Ama göreceğiz.
    ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Açığa satış hisseye göre yansıması değişir. Yükselmiş olan hisselerde açığa satıp , düşürüp alttan alıp yerine koyma esasıdır en basitinden.
    Banka için soruyorsan bankalar pek primli değil. Açığa satarlar mı çok mantıklı değil bence.
    Ama göreceğiz.
    ytd.
    Açıkçası ben Tüpraş İçin sormuştum bitişe ilgilendiriyor.birde kapa haber düşmüş üretimin başlaması

6.  Alıntı Originally Posted by fastdragon Yazıyı Oku
    Açıkçası ben Tüpraş İçin sormuştum bitişe ilgilendiriyor.birde kapa haber düşmüş üretimin başlaması
    Tupras da sanmıyorum. Hisse zaten primsizi bırak dipte neredeyse. 140 Tl den inmiş ve 90 lirada geziniyor şu an.
    Ben bu hafta açığa satış yeni açılmışken aşağı basacaklarını sanmıyorum. Ama haftaya çok temkinli olurum özellikle prim yapmış hisselerde.
    ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    bayram degil seyran degil onsu niye kaldırdı bunlar
    Linkteki haberin etkili olduğunu söyleyenler var.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8. Altın çok volatil şu an. Spekülasyona da açık.
    Ben 1 liralık altın almam durulmadan ortalık. Doğru yerden almazsan, altın adamı akraba yapar yıllarca
    1800 dolarda direnci var. Orayı test ettirebilirler.
    ytd

Sayfa 976/1230 İlkİlk ... 47687692696697497597697797898610261076 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •