Sayfa 979/1001 İlkİlk ... 479879929969977978979980981989 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 7,825 - 7,832 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

1. Destici, Asgari ücrete gelecek zammın enflasyon artışı ve refah payı ile beraber 15 bin lira bandında ya da onun üzerinde olacağını düşündüklerini belirterek, Biz burada Büyük Birlik Partisi olarak bir refah payıyla eklenerek bu rakamın en az 17 bin civarında olmasının doğru olduğunu düşünüyoruz ve bunu da kamuoyuyla paylaşıyoruz dedi.

https://www.karar.com/ekonomi-haberl...alidir-1816987

Bu adam birileri dinler diye mi konusuyor acaba.

Kim sever Yalova Kaymakami'ni.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Kim sever Yalova Kaymakami'ni.
    Yalova il oluncaya kadar, Yalova kaymakamının pek çok seveni vardı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Hey yavrum hey, bu memleket için kelle koltukta savaşmış insanı bile taşladılar.
    Değişen bir şey yok . Bu ülkede genel kurmay başkanı terörist ilan edilerek tutuklu yargılandı ve her gün döndere dönere ekranlarda gözümüze soktular.

4. Şu anda Habertürk , açıknet diye bir proğramda cem küçük, prof.dr. hacısalihoğlu ve bir kaç emekli asker ABD ile YPG nin Hasekede ortak tatbikat yapmasını değerlendiriyor. Göstere göstere Nato ortağının bize karşı terör örgütünü savaşa hazırlamasını normalleştiren , izin alışmasını sağlayan bir sohbet.

Kocaman devlet, işin ciddiyetini görerek yılanın başını oracıkta ezmez mi . Sınırın bu t arafından 1 km . ötedeki eğitimi seyretmek midir devlet olmak. Afganistandan taliban gelmiş resmi görüşmeler yapmış, Türkiye ye kaçak giren afganları kayda alacak ve iş verecekmişiz....Daha neler. Şaka üstüne şaka yapan medyamız var !!

Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Değişen bir şey yok . Bu ülkede genel kurmay başkanı terörist ilan edilerek tutuklu yargılandı ve her gün döndere dönere ekranlarda gözümüze soktular.
    E sen genelkurmay başkanı olarak orduya sahip çıkmazsan orduya soru çalarak sahte raporlarla sağlık kurullarında vatan evlatlarını eleyerek kendi yandaşlarını dolduran fetöcü vatan hainlerine ses çıkarmazsan o örgütün savcıları hakimleri de gelir seni tutuklar.Ben o genelkurmay başkanını makbul bir adam olarak görmüyorum.İşini doğru yapmamış,yapsaydı ordu bu kadar ele geçirilemezdi.

3 kuvvet komutanı zaten emekliye ayrılacaktı onların istifası o kadar önemli değil ama ışık koşaner 3 yıllığına genelkurmay başkanlığına getirilmişti ,eğer istifa etmeseydi ışık koşaner 2 yıl daha genelkurmay başkanı idi,o makamı reddeden biri çok da sık rastlanmaz.Dirayetli askerler vardı,bence doğan güreş ve yargılanan paşamız onlardan değil.Ordu içindeki fetö yapılanmasının farkındaysan engel olacaktın veya istifa edecektin,farkında değilsen zaten o makamda oturmaman lazım.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    E sen genelkurmay başkanı olarak orduya sahip çıkmazsan orduya soru çalarak sahte raporlarla sağlık kurullarında vatan evlatlarını eleyerek kendi yandaşlarını dolduran fetöcü vatan hainlerine ses çıkarmazsan o örgütün savcıları hakimleri de gelir seni tutuklar.Ben o genelkurmay başkanını makbul bir adam olarak görmüyorum.İşini doğru yapmamış,yapsaydı ordu bu kadar ele geçirilemezdi.
    O işler öyle olmadı. Doğal olarak sizin ( vatandaşın ) bilmediğiniz çok şey var. Ben kişinin kendinden ziyade makama yapılan operasyonu kast ediyorum. Yoksa askeri şuralarda ordudan atılması istenen personelle ilgili siyasiyelerin yaptığı kavgaları unutmadık. Sonuçta ordu denen kurum da siyasetin emrindedir. Sonradan Fetö denen o zamanlar baş tacı olan meczuplara dokunan yanıyordu.

Devlet olmak , kurumsal olmak çok özen ister. Yoksa hiç bir kurumu başındaki kişi koruyamaz. Güçler ayrılığı bu nedenle bazıları için çok tehlikelidir. Güçler birliğini yani tek merkezden yönetimi isterler.

Sayfa 979/1001 İlkİlk ... 479879929969977978979980981989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •