Sayfa 98/153 İlkİlk ... 488896979899100108148 ... SonSon
Arama sonucu : 1220 madde; 777 - 784 arası.

Konu: Oralet Osman'dan Inciler

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sayin arkadasim, yuzune bakarak yalan soyleyen birisi hakkinda bunu "ben-o" problemine cevirmen olmamis.

1) Benden baska en az 10-15 kisi yazdi ayni seyleri. Nik, Zumax, Barba, Oblo, Berk, Kar Adam, vs. Sen de dahil.

2) Soda topgiindeki yalan yanlis bilgilerin %99'ununu ortaya cikaran benim. Emegime, harcadigim zamana saygili olun. Cunku arastirmadan, arkasini doldurmadan yapilmiyor bu is.

Yarim saat vakit harcayip tonaj fiyatlarini cikarip vermek ile "Yabanci 120 milyon lot satmis" diye mesaj atmaya harcanan emek ayni degil.

Sabah aksam ayni seyi yazip tekrar etmek emek degil.

3) Bu sahis sana bile yalanci dedi bor konusunda. Artik hayretle yazdigini okuyorum.

Hahahaha...Bu yaptığın Demogojilere kendin bile inanmakta zorlanırken başkalarını ne diye alet ediyorsun.Hayal dünyan senide aştı farkındasın değilmi...Heehhh ve de peeehhhhhhh...
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

2.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Her şeyi geçtim.
    "Her seviyeden alınır!" yaklaşımı ve "0" teknik bilgi ile kendi simulasyonumu yaptım.
    Alımların eşit ağırlıklı ve düzenli oması halinde(ki bu iyi ihtimal)...
    Maliyet en az 1.5 TL en çok 3 TL oluyor.
    Daha iyisi pek mümkün değil. Kötüsü pek mümkün.

Hahahaha...Düşünce dağarcığın çok darmış be Oblo kardeş.Senden bunu beklemezdim hiç.Yahu belkide 2 hesabım var birini 17 senedir hiç ellemiyor olamazmıyım ne dersin.? Daha farklıda olabilir bir düşün istersen...Heehhhh...
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

Alıntı Originally Posted by yucin Yazıyı Oku
    Hahahaha...Bu yaptığın Demogojilere kendin bile inanmakta zorlanırken başkalarını ne diye alet ediyorsun.Hayal dünyan senide aştı farkındasın değilmi...Heehhh ve de peeehhhhhhh...
    Ssen hayatimda gordugum en yuzsuz mahlukatsin. Onlarca kisi aynisini yazdi sana karsi. Yonetici yazdi be. Insanda biraz yuz, biraz haysiyet olur. Nasil bir tipsin sen.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Borsayi bilmiyorsaniz sallamayin ya. BARBA da ben de defalarca yazdik bunu.

Maliyet olsa olsa aktif fiyatin %10 altindadir.

Cunku bizim isimiz borsa, nasil calistigini, palavranin ne oldugunu anlayacak kapasitedeyiz. Ispatini istedik, gosteren olmadi.

Siz de palavrayi tekrar ede ede ona "legitimacy" kazandiriyorsunuz maalesef.

Heeyyyy sakin ol.....Üzülürüm yoksa sana ALLAH muhafaza....Hehhhhhh..Bakırköy e taşın istersen ...Hahahaha..

5.  Alıntı Originally Posted by yucin Yazıyı Oku
    Hahahaha...Düşünce dağarcığın çok darmış be Oblo kardeş.Senden bunu beklemezdim hiç.Yahu belkide 2 hesabım var birini 17 senedir hiç ellemiyor olamazmıyım ne dersin.? Daha farklıda olabilir bir düşün istersen...Heehhhh...
    Bana ne senin parandan yahu.
    Benim insanlarla işim olmaz.
    Fikirlerle benim işim.
    İstersen trilyon kazanmış, kaybetmiş ol.
    Bana ne?

Lakin fikirlerle işim derken...:

1-Superbia.
    4-Invidia.
    7.Acedia.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ssen hayatimda gordugum en yuzsuz mahlukatsin. Onlarca kisi aynisini yazdi sana karsi. Yonetici yazdi be. Insanda biraz yuz, biraz haysiyet olur. Nasil bir tipsin sen.

Tekrarlıyorum ...sakiiiiiiiinnnnn.....Bakırköy e taşın sen acele et...Heehhhh...

7.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Bana ne senin parandan yahu.
    Benim insanlarla işim olmaz.
    Fikirlerle benim işim.
    İstersen trilyon kazanmış, kaybetmiş ol.
    Bana ne?

Lakin fikirlerle işim derken...:

1-Superbia.
    4-Invidia.
    7.Acedia.

Herkesin fikri kendine Oblo kardeş.....Heehhhh...Sen beni boşverde o arkadaşınla uğraş son halini hiç .beğenmedim elleri titriyordu yazarken..Heehhh...

Herif topigin icine etti. Bunun da kapanma vakti geldi.

Sayfa 98/153 İlkİlk ... 488896979899100108148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •