Sayfa 98/329 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 2629 madde; 777 - 784 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Maliyeti yüksek olanlar adına üzgünüm inşallah zararlarınızı kurtarırsınız para kolay kazanılmıyor ama kolay kaybediliyor
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

2. Vay anasını satayım hergün %20 dusermi aq hissesi zarar30 bin oldu nasil kurtaracaz kendimizi bilmiyorum. ..

3. flap flap flap
    ah flap vaahh flap
    15.05.2018 ramazan başlıyor
    15.05.2018 maaş günü
    15.05.2018 flap bilanço ilk çeyrek açıklanacak
    güzel olacak güzellll (umut fakirin sermayesiymiş)
    bedelsizide arasına sardırdıkmı ne alaaaaa muallaaaaa
    yemede yanında yat
    sabır, sabır, sabır...

4. yukarıdaki mesaj laf olaaa heybe dola misali bir şey
    dikkate almayın
    tamamen hayal ürünü
    tamamen temenni
    sabır, sabır, sabır...

5. Bir haftadır takibimde .gerel'de aradığımızı bulamadık.yarın kısmetse aranızda olacağım inşallah.allah herkese sabır versin şu borsada.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

6. Bu başlığı şu anda 36 kişi okumaktadır. (4 üye ve 32 ziyaretçi)
    Bu saatte bu kadar izleyici ile bu kağıt bitmiştir geçmiş olsun. Benim tarzım değil, yeni ağlama duvarına dönmüş hisseler ancak az bir lotla takibimdeydi. Buraya 9'lardan 16-17'lere geldiğinde sakın düşerken ortalama düşüreyim ya da tepki verir satar karıma bakarım düşüncesi ike bu pisliğe girmeyin diye yazdım ama dinleyen olmamış hatta üsteki yazanlara ve yazılanlara bakılırsa pek de bir meraklısı oluşmuş. Merak varsa şemsiyeye de şemsiyenin altında başka şeylere de hazırlıklı olunmasını tavsiye ederim. Ayrıca yok bilanço yok bedelsizmiş laflarına da kanmayın. YT'dir.

7.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Maliyeti yüksek olanlar adına üzgünüm inşallah zararlarınızı kurtarırsınız para kolay kazanılmıyor ama kolay kaybediliyor
    Haklısın dostum ama mantıken bizlerin kolay kaybettiği parayı da başkası kolay kazanmış olmuyormu,biz niye kolay kazanamiyoruz

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. yav düş düş nereye kadar, bir yerde duracak sonra belli bir süre geçtikten sonra bakacak tahtada kimse kalmış mı

belli bir zamandan sonra dipten yukarıya tekrar zig zaglı bir ralli başlayacak.

böyle olmazsa ,tahtasını kapatırlar. el mahküm bir noktadan sonra birşeyler olacak.

ama uykusuz gece geçirmekten sermayeyi kediye yüklemekten korkanlar, sağlamcılar hiç bu tahtaya yaklaşmasın.

asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 98/329 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •