Onemli Gunler Banner
Sayfa 98/602 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 4809 madde; 777 - 784 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1. Evet Sayın TrendHound.

İnsanoğluyuz işte. Göz bir kere dönünce yetmez diyor. Zararda olmamam psikolojimi düzgün kılabiliyor. Bir daha fırsat belki de gelmeyecek ama en azından psikolojik olarak rahatım. Üstten yakalananlar için çok üzgünüm. Bolca yeni mağdurlar edindik.
     Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Baban haklıymış Soul. 12. tavanda hisse öyle bir aşırı alım seviyesine gelmişti ki günlük Bollinger 12. 500 de 1 olasılığıa ulaşmıştı yani 4 standart sapmaya ramak kalmıştı. Bunun tercümesi 12.500 bölü 250 eşittir 50 yılda 1 kere görülen türden bir gelişmeye şahit olunduğudur.

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sabah ezani ile basladin mi?

Ne ozur dilemesi, ne erdemi bea. Showbiz olanla gercek olani ayiracak kapasitemiz yok mu saniyorsun. Senelerce adama attigi ithamlar iftiralar ne oldu? Kaale alip bir kere cevap verdi diye buharlasti mi?

Ne bicim bir istir, guzel insan olmasini ogretmiyorlar mi dinde size. Bozacinin sahidi siraci. Sen de 2 kere yaptin bana.
    Sen nasıl bir varlıksın ya. Ailen burada yaptıklarını biliyor mu çok merak ediyorum eminim seninle gurur duymazlar.Liseli ergenler gibisin borsa bilgin sıfır siyaset bilgin ise sıfıra yakın.

Sayın TH'nin bilgisine hiç bir zaman laf etmedim.Senin bir çok kişiye yaptığın gibi terbiyesizlik etmedim.Hala son mesajda yemişsin lafı benden oturmuşsun aşağıya bir de utanmadan konuşuyorsun.

Sayın TH'nin bilgisini acaba kötüye mi kullanıyor gibi bir düşüncem vardı o yazıları da yazdım ki karşıdan gelen cevaba göre hareket edeyim.Uzunca zaman cevap falan gelmeyince de belki mesajları görmemişte olabilir cevap verene kadar da öyle düşünüyordum.Sonra verilen cevaplara ikna oldum özür diledim.Senin herkese yaptığın gibi hakaret edemedim, terbiyesizlik yapmadım,

Buralarda akşama kadar seviyesizlik yaparken acaba ne ara ne yapıyorsun da yatırımcısın.Bu işlerdeki yetki belge seviyen ne ?.Senin bu kafa ile milyar doların olsa kaç yazar. Karşındaki insana sıkışınca tek yapabildiğin hakaret etmek ve terbiyesizlik. Piyasa ile bu kafa ile mi başa çıkacaksın.Komiksin.Ben senin bayağı üst levellerin ile hergün uğraşıyorum seni kaale bile almam hata.

O kadar kalın kafalısın ki daha ona bile uyanamadın;

Benim çevremin % 90-95 o seçimde kazansınlar diye beklediğin kesim.

Daha da saçmalamalarınla herkesi burada rahatsız etme. Bilgin varsa konuş buralar senin diktatörlüğün değil. Haddini çapını bil.

Sana bir büyük nasihatidir. Bu yazdıklarımda zoruna gitmesin sana yazılabilecek en naif yazıdır bu.

Anlarsan rahat edersin anlamazsan buralarda çilen bitmez kabusun olurum. Benimle bu işlerde baş edebilecek ne bilgin ne altyapın ne tecrüben ne de psikolojin var. Rezil olursun.

Senin boş yapmalarından ve varlığından dolayı hem burada hem ISCTR topiğinde yazmam gerekenlerin çoğunu da yazmadım. Günahı vebali senin boynuna.

ISCTR de adam tahtada 12 eylül günü koydu kafana malı bir güzelde alttan aldı sen oralarda boşa riv riv ederken.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 22-09-2022 saat: 08:43.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Bir kaç detayın altını çizeyim müsaade edersen:

25-30 bin dolar aralığından pek çok fon alım yapmıştı Bitcoin'de ve bu fonların çoğu henüz aldıklarını satmış değil. İkincisi, büyük alımlar yapan Elon Musk gibiler şimdi zorunlu satıcı durumundalar ve peyderpey satıyorlar (örneğin Musk'ın Twitter davası için nakde ihtiyacı var). Üçüncüsü, Bitcoin üretim (mining) maliyeti 19.000 dolardan 12.000 dolara düştü ve bu yüzden üretim yapan madencilerin %50-60 kar ile satışı da fiyatı aşağıya çekiyor. Kripto para fiyatlarının teknoloji endeksi Nasdaq ile pozitif korelasyonu var. Kötü senaryoda Bitcoin 12.000 dolar olan üretim maliyetinin altına bile inebilir ki bu durumda alıma uygun hale gelir çünkü kripto para piyasasındaki binlerce kripto arasında hayatta kalması muhtemel 1 düzine kriptodan biri Bitcoin olacaktır.
    Müsade Estağfurullah Sayın TH önceki durumları lütfen yaşamamış sayalım.Ben öyle bir insan değilim.İstanbul'a yolun düşerse de ben Mecidiyeköy taraflarındayım yemekse yemek ayransa ayran rakı ise rakı viski ise viski sen ne seversen benden olsun.Tekrar çok kusurumabakma.

Coin konusunda benim pek bilgim yok tekniğine bakmak dışında.Açıklamalar için teşekkür ederim.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    İşte bu yüzden borsa %80 psikolojidir diyoruz. Geriye kalanın da %10 u temel analiz, %10 u teknik analizdir. Borsacıların öncelikle kendi psikolojilerini çözüp düzenlemeleri şarttır, hatta bu bir ön koşuldur.
    666 Bu yazıyı da iyi oku. Yazıyor mu burada siyaset ?

5. Altının onsu çok ilginç yerleri zorluyor 1660 usd ler uzun vadeli kanal desteği. Aşağı Kırarsa piyasalarda o ara bir belirsizlik olur.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın TH'nin bilgisini acaba kötüye mi kullanıyor gibi bir düşüncem vardı o yazıları da yazdım ki karşıdan gelen cevaba göre hareket edeyim.
    Senelerdir adamin arkasindan bulundugun ithamlarin haddi hesabi yok. Sayfalarca. Adam seni kaale alip bir satir yazdi diye TREND'in sozde yaptiklari kayboldu demek? Her tarafiniz yalan.

Yeni bir gun, yeni bir baslangic.
    Ayni tas, gidecek hamam.
    Atilmis tellak.

Muhtemelen baska bir 30 hissesinde hicbir zaman gorulmemis bir grafik.

Sayfa 98/602 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •