Sayfa 98/1000 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 777 - 784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Doları düşürmek öyle kolay değil.Sen aylarca düşürmek için çabalarsın,sarı kafa çıkar bir tweet atar bütün emeklerin boşa gider.Şu an yapılmaya çalışılan doları baskılamak ve zorla düşüş trendine sokmak.Ovp ile olacak sanırım.Peki ya sonra?Bence cevabı herkes biliyor

2.  Alıntı Originally Posted by alexogoldo Yazıyı Oku
    Bir ülkenin merkez bankasının siyasi ve hukuki bağımsızlığı tartışılır mı?

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Başkan ben hala doların karşısındayım da bunlar da atese benzin döküyor böyle dolar mı düşer istikrar mi olur ? Düşsün istemiyorlar sanki

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bende alıyorum muhtemelen döviz bürosundanda doalr alacağım
    Valla ben de borsadan dün gene baya çıkış yaptım,pazartesi 9.01 de altınımı alacağım gene ,bu sefer iyi yerden alıyorum,geçen sefer baya şeetmişti 263 den yüklü alım yapmıştık malum ))))))) Bu alımla baya dengelenecek maliyet.

Alıntı Originally Posted by alexogoldo Yazıyı Oku
    Bir ülkenin merkez bankasının siyasi ve hukuki bağımsızlığı tartışılır mı?

Aynen valla hayretler içindeyim sn alexogoldo ,bu yorumunuzla beni çok şaşırttınız.))))))))))Bir de kanal istanbul işi yattı diye sevindim derseniz bizim safa geçtiniz gitti işte .

5. Hayır sayın hakem saf olmamalı ortak saf su doların dusmesi olmalı ama ...böyle düşmez merkez bankası üzerine düşeni yapıyor bırakılsa 6 altına inecek konusulmasa ....ama konuşuluyor piyasa urkutuluyor olmaz böyle olmaz..Bu adamlar nasıl bozacak şimdi doları neye guvenecek Allah aşkına
     Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Aynen valla hayretler içindeyim sn alexogoldo ,bu yorumunuzla beni çok şaşırttınız.))))))))))Bir de kanal istanbul işi yattı diye sevindim derseniz bizim safa geçtiniz gitti işte .

Alıntı Originally Posted by alexogoldo Yazıyı Oku
    Hayır sayın hakem saf olmamalı ortak saf su doların dusmesi olmalı ama ...böyle düşmez merkez bankası üzerine düşeni yapıyor bırakılsa 6 altına inecek konusulmasa ....ama konuşuluyor piyasa urkutuluyor olmaz böyle olmaz..Bu adamlar nasıl bozacak şimdi doları neye guvenecek Allah aşkına

Sizce dolar düşsün istenmiyor olabilir mi acaba.Resmen hareketler öyle.Dolar öyle fazla düşsün de istenmiyor sanki.

7. Timothy Ash
    â€

@tashecon
    Sep 12
    More
    Turkey - good to see a clear out at the Sovereign Wealth Fund. Those who failed to deliver have been ousted. I see Yigit Bulut has been removed. Excellent to see Zafer Sonmez hired as the GM - ex-RBS banker, and ran the Malaysian SWF’s Turkish operations.

8.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Sizce dolar düşsün istenmiyor olabilir mi acaba.Resmen hareketler öyle.Dolar öyle fazla düşsün de istenmiyor sanki.
    doalr düşerse ithalat yükseleceği için istenmez. cari açığı yüksek dolarla durdurmaktan başka çare yok. 2007-2017 arası sadece telefona 24 milyar usd para ödenmiş.

Sayfa 98/1000 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •