Onemli Gunler Banner
Sayfa 984/1011 İlkİlk ... 484884934974982983984985986994 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 7,865 - 7,872 arası.

Konu: ViOP XLIX

1. 4950 felanlar altı düstügü kdr düser de oralardan döner mi yukarı da da 5300 ler geçilmeli felan filan ama çok kötü sernayolar 3700 artı 1 dolar ))
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SPOT kapanış, açığa satış olmadığı için, açıkcının değilde, günlükçünün sıkıştırıldığı bu dönemde hep böyle kötü kapanışlar olacaktır!
    Açığa satış olmalı....yoksa sağlıklı bir piyasa olmaz.... fiyatlar şuan suni göstergeler malesef doğru değil...

3.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    4950 felanlar altı düstügü kdr düser de oralardan döner mi yukarı da da 5300 ler geçilmeli felan filan ama çok kötü sernayolar 3700 artı 1 dolar ))
    Ben artık büüle ufak tefek hesaplarnan uğraşmıyorum.
    3bin den sonra 30bin şeklinde stratejim mevcut diyorum kimse bişii diyemiyor. Hatta sana bişii diyim 3bine düşeceğine ben bile inanmıyorum.
    O derece yani
    Neyse gidip bi spenc abiye merhaba diyim, zopa yemiş olabilü

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    uygun bir benjamin varantı bulup margarinlesek bari. benjamin aniden ateşlenirse, merkez sirkeli bez hazırlayana kadar ooo hooo ooo...

halis'in bold pilotundan beter , mabadına neft yağı sürülüp tokai izmaritlenmiş gibi hızlı kaçar benjamin.

kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

piyasayı piyasa sopalarını kullanarak hizaya getiremezsin.

ama piyasa zamanı gelince bunların acısını fazlasıyla çıkarır.
    audentes Fortuna iuvat

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    eskiden ne güzel tüplü televizyonların üstünü dantelli örtülerle biblolarla süslerdi ev ahalisi... sonrasıya plazma çıktı dekor bozuldu
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    eskiden ne güzel tüplü televizyonların üstünü dantelli örtülerle biblolarla süslerdi ev ahalisi... sonrasıya plazma çıktı dekor bozuldu
    o zamanlar gençtik. çocuktuk.

dünyayı tanımıyorduk. sağlığımız da on nomero beş yıldızdı.

o günler gitsin de bir daha geri gelmesin.
    audentes Fortuna iuvat

8. Vade sonu, son haftası ya da son 2 gün süpriz kapanışlar bekliyorum.

Süpriz olduğu için yazmıyorum.

Sayfa 984/1011 İlkİlk ... 484884934974982983984985986994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •