Sayfa 99/216 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 785 - 792 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1.  Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    bugun sadece 232 adet işlem olmuş ,, iptal ettim o yüzden
    iyiki etmişsin,sana dediğim gibi sadece bekle emir gerçekleşek diye , 33-34tl'ler gelecek diye düşünüyorum. alımlarında acele etme. YTD.

2. Arkadaşlar yetişen alacak dediler,
    koştuk bir şey var zannettik.
    Ben daha öncede söylemiştim, duyumum bu ay sonuna hareketlenecek diye idi. Hakikaten hareketlendi. Ama aşağı dogru.
    saat 5 civarı 35.90' ı da gördü. Bunun yönü yukarı değil, elbet çıkar ama ne zaman.
    Sabır acıdır meyvesi tatlıdır dedik bekledik.
    Zarar ettik. Canımız sağolsun, paramız varmış da zarar etmişiz. Ama insanlara umut vererek sonra da gavurun malıymış gibi davranan TOKİ, BIST YONETİMİ, MAKRO İNS. VB. hakkımı helal etmiyorum. Zarar ettiğim için değil. İlgilenmedikleri ve bizleri bilerek yanılttıkları için. Ben elimdeki 2000 lot ile on bin TL üzerinde zarar ettim.
    Risk ve ticaret de her zaman bu ihtimal vardır. Ama artık kendimi kandırmayacam.
    Sizlere bol sabırlar, lakin bende o kadar sabır yok artık. İnşallah sizler kar edersiniz.
    Başka şirketlere yatırım yapıcam.
    Herkese iyi kazançlar.

3. Karamsarlık rüzgarı yine sert sert esmeye başladı, bir kaç faktör bir araya gelince normal sonuç, arkadaşlar 2019-2020 teslimat daireler için gayet normal düşmesi, üzerine konut piyasasında olan yavaşlama, bu durum 1,5 sene önce THY esaretini hatırlattı bana, herkes kağıdı 9'lardan 8'lerden alırken, sektörün krize girmesi,siyasi konjoktür, rus uçağı falan filan derken insanlar 1,5 sene aldıkları kağıtları taşımak zorunda kalmıştı. forum ağlama duvarına dönmüş, THY yönetimine küfür eden edene idi, kağıt 4' küsürlere kadar indi, geçen yükselmeye başlayınca, forumda tekrar methiyeler düzmeye başladı KY'ler. eğer amacınız sadece ev almak ise, düşünmeden taksitle site'den ev alıyorsunuz daha ne olacakki, millet 10 yıl kredi çekip üste binlerce lira faiz ödedi, ödüyor,ödeyecek, fazla takılmayın derim, azar azar alın yada, bekleyin dipleri görsün alın. gidip sadece emlakçıya 3k komisyon bayılacağınıza,buradan taksit taksit alınabilir. ama al sat yapayım istiyorsanızda al sat yapacak bu tahtayımı buldunuz,pes doğrusu,bu mantıkla hangi tahataya gitseniz tokatlanırsınız, bence bu işleri bırakın, paranın idaresini yengeye bırakınız bu işlerden hiçmi hiç anlamıyorsunuz demektir. Saygılar YTD .

4.  Alıntı Originally Posted by sabırlı44 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yetişen alacak dediler,
    koştuk bir şey var zannettik.
    Ben daha öncede söylemiştim, duyumum bu ay sonuna hareketlenecek diye idi. Hakikaten hareketlendi. Ama aşağı dogru.
    saat 5 civarı 35.90' ı da gördü. Bunun yönü yukarı değil, elbet çıkar ama ne zaman.
    Sabır acıdır meyvesi tatlıdır dedik bekledik.
    Zarar ettik. Canımız sağolsun, paramız varmış da zarar etmişiz. Ama insanlara umut vererek sonra da gavurun malıymış gibi davranan TOKİ, BIST YONETİMİ, MAKRO İNS. VB. hakkımı helal etmiyorum. Zarar ettiğim için değil. İlgilenmedikleri ve bizleri bilerek yanılttıkları için. Ben elimdeki 2000 lot ile on bin TL üzerinde zarar ettim.
    Risk ve ticaret de her zaman bu ihtimal vardır. Ama artık kendimi kandırmayacam.
    Sizlere bol sabırlar, lakin bende o kadar sabır yok artık. İnşallah sizler kar edersiniz.
    Başka şirketlere yatırım yapıcam.
    Herkese iyi kazançlar.
    Sayın Sabırlı44, mali durumunuzu bilmiyorum vede ahkam kesmek gibi bir niyetim yok, sadece size temel ekonomik bir kriteri söylemek isterim, 2015 ve 2016'da Türkiye ekonomisi mini krizler yaşadı, bu tarz durumlarda gayrimenkul sektörüne yansımaları gecikmeli olur, ilk tepkiler hızlı bir şekilde para piyasalarında görülür ki, geçen sene görünen değerlere bakmanız bu durumu net bir şekilde gösterecektir. ve ekonomide olan iyileşmeyede(nekahet dönemi diyelim) yine en hızlı şekkilde cevap veren para piyasalarıdır, bu durumu ocak ayında başlayan rallide görebilirsiniz(bir kaç kriter daha var mevzuu uzun yazmak uzun sürer),şu an para girişi var ülkeye, sonbaharda FED sert bir sıkılaştırma programı açıklamazsa, bu iyileşme gayrimenkule 2018 yılında yansımaları görülecektir. eğer eylülde FED'ten sıkı bir para çekiş politikası görmezsek, bu aralar alacağınız arsa ve gayrimenkul alımları 2020 yılında iyi getiri bırakacaktır. ama FED eğer basarsa piyasaya(tahvil krizi çıkması yüksek ihtimal dahilinde),bu fiyatları'da mumla ararız, yani yatırım işide aslında biraz şans'dır ama piyasayıda takip etmekte fayda var. pozisyon alan kazanacağı gibi kaybedebilirde. YTD saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Almak isteyen alabilir...
    fiyat iyi değil.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

6.  Alıntı Originally Posted by Mr.No.Name Yazıyı Oku
    Karamsarlık rüzgarı yine sert sert esmeye başladı, bir kaç faktör bir araya gelince normal sonuç, arkadaşlar 2019-2020 teslimat daireler için gayet normal düşmesi, üzerine konut piyasasında olan yavaşlama, bu durum 1,5 sene önce THY esaretini hatırlattı bana, herkes kağıdı 9'lardan 8'lerden alırken, sektörün krize girmesi,siyasi konjoktür, rus uçağı falan filan derken insanlar 1,5 sene aldıkları kağıtları taşımak zorunda kalmıştı. forum ağlama duvarına dönmüş, THY yönetimine küfür eden edene idi, kağıt 4' küsürlere kadar indi, geçen yükselmeye başlayınca, forumda tekrar methiyeler düzmeye başladı KY'ler. eğer amacınız sadece ev almak ise, düşünmeden taksitle site'den ev alıyorsunuz daha ne olacakki, millet 10 yıl kredi çekip üste binlerce lira faiz ödedi, ödüyor,ödeyecek, fazla takılmayın derim, azar azar alın yada, bekleyin dipleri görsün alın. gidip sadece emlakçıya 3k komisyon bayılacağınıza,buradan taksit taksit alınabilir. ama al sat yapayım istiyorsanızda al sat yapacak bu tahtayımı buldunuz,pes doğrusu,bu mantıkla hangi tahataya gitseniz tokatlanırsınız, bence bu işleri bırakın, paranın idaresini yengeye bırakınız bu işlerden hiçmi hiç anlamıyorsunuz demektir. Saygılar YTD .
    arkadaş objektif. şapkamızı veya takkemizi çıkarıyoruz.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Aslında bunun BIST te işlem görmesi yanlış dedik ama burada adamın biri ` eğer Bıst`te işleme açılmasaydı Kahramanmaraştaki yatırımcı nasıl alacaktı o zaman ` deyu bize atar yaptı. Ahanda şimdi bol bol alsın Kahramanmaraş`taki yatırımcı ve hayrını görsün , 42.5 Tl halka ırz dan alanlarda sabretsin.
    halka arz her zaman risklidir çünkü fiyat afakidir.
    genelde (%90) fiyat gerçek değerinin üzerinde olur bazı borsalarda.
    kelepir malı kim kime versin.

8. evi alacaksanız satmayın payları.
    yok ben 100 lira olacak diye aldım diyorsanız başka.

Sayfa 99/216 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •