Sayfa 99/399 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 3188 madde; 785 - 792 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1.  Alıntı Originally Posted by Hfy Yazıyı Oku
    Kardeşim neden yazdıklarımı melek yutmuş, birden ortya çık iyimserlik dağıt diye önemsizleştiriyorsun
    Sanırım sen şirket hissedarı olmanın ötesinde gerçek hissedarların elindeki hisseleri satması ve bu ucuz fiyatlardan birilerinin
    malı kapması için görevli bir kişisin
    Aksi olsa yazdıklarımdan gayet memnun olur ve sen de temel analiz kapsamın birşeyler yazarsın
    Dolayısıyla gerçekten uzun zamandır şirketimizin hissedarlarının rahat olmasını yazdığım doğru bilgiler ışığında tavsiye ederim
    Kısa vadede çıktığı yerden düşer tekrar çıkar tekrar düşer tekrar çıkar tekrar düşer
    Son yedi ayda yaptığı gibi
    Bu hareketler gayet doğal
    Esas gideceği yere odaklanırsak şahsen ben üçlü rakamlara odaklandığımdan bu iniş çıkışlar beni ilgilendirmiyor
    Aksine pozisyonumu artırmam için bana fırsat sunuyor
    Dolayısıyla ben rahatım...YTD...

O kadar eminsin ki... Bu kadar eminsen al biraz daha bekle, kazan..
    Mileti neden yönlendiriyorsun... Derdin ne?..

2.  Alıntı Originally Posted by Hfy Yazıyı Oku
    Değerli m-tech kardeşim elbette verecek cevabım olur
    Lakin cevap vereceğim adamın adam olması gerekir
    Buraya bir anda gelip şirketi bilmeden benim yazdığım doğru bilgileri yanlış bilgi gibi sunması kabul edilemez
    Yazdığım her bilginin ve analizin arkasındayım
    Bu bilgi ve analiz beni bağlar
    Arzu eden değerli ortaklar istifade eder veya etmez kendileri bilir
    Fakat kemalosmanoğlu gibi üslubu bozuk bir kişi benim muhatabım olamaz
    Ayrıca okuduklarını daha dikkatli okumasını tavsiye ederim
    Sadece bilmeyen ortaklarımız yanlış yönlendirilmesin diye şu küçük açıklamayı yapmayı doğru buluyorum
    Ben kasada 30 milyon dolar vardır yazmadım
    Kasada 35 trilyon nakit parası var bunun da önemli bölümü döviz mevduatı dedim
    Mares otlimizin kira geliri 2.000.000 $ dır
    Tüm arkadaşlara iyi geceler..YTD...
    İsteyen faaliyet raporlarından ve bilançodan teyit edebilir

Küçük Bir UYARI:

BU HESABI SEN YAPIYORSUN, KOÇ YAPAMIYOR HE?..
    DURUM BU OLSA, ALACAK TEK LOT BULAMAZDIN..
    KOÇ SANA ZIRNIK KOKLATMAZDI...

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,008
    Olumlu bilir kişi raporu geldiği an en az 4 tavan bekliyorum. İkinci adım olarak Otel inşası söz konusu olursa sermaye artırımı için bedelli yapmak zorunda. Sonuç olarak kağıt 40-50 TL arası fiyatı bulur. Ama olumsuz rapor olursa hepsi masal olur. Tabi ülkenin içinde bulunduğu durumlara da dikkat edilmesi gerekir. Otelin satılması söz konusu bile olamaz. Bu yüzden Üçlü rakamlar çılgınlık olur.

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Olumlu bilir kişi raporu geldiği an en az 4 tavan bekliyorum. İkinci adım olarak Otel inşası söz konusu olursa sermaye artırımı için bedelli yapmak zorunda. Sonuç olarak kağıt 40-50 TL arası fiyatı bulur. Ama olumsuz rapor olursa hepsi masal olur. Tabi ülkenin içinde bulunduğu durumlara da dikkat edilmesi gerekir. Otelin satılması söz konusu bile olamaz. Bu yüzden Üçlü rakamlar çılgınlık olur.

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aynen
    boyle seyler yazin riski de bilelim getirisini de tahmin edelim...yok ucacak yok kacacak...insanlar çoğu zaman buralari okuyo ve burdan edindikleri bilgilere göre de alim yapabiliyor.. kul hakki var arkadaslar mesnetsiz dayanksiz iddialar sizi bu hakkin altina sokar dikkat edin..

5. arkadaşlar ben kendimi tartışmaya neden olmuş gibi hissettim, hepinizden özür dilerim. artık tokatlanmaktan bıktım onun için her şeyi sorgular hale geldim. aha şimdi biri 4 tavan dedi, hadi 2 olsun. o bile aklımı çeldi yani...
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

6.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    arkadaşlar ben kendimi tartışmaya neden olmuş gibi hissettim, hepinizden özür dilerim. artık tokatlanmaktan bıktım onun için her şeyi sorgular hale geldim. aha şimdi biri 4 tavan dedi, hadi 2 olsun. o bile aklımı çeldi yani...
    dogru yoldasin kardes herseyi sorgula ..neden nicin sorularini beklentileri cok iyi arastir ... tartismaya sebep olan da sen regilsin gonlun rahat olsun..

7. https://m.tr.investing.com/equities/...ancial-summary
    link burda arkadaslar raporlara ulasabilirsiniz

8. hfy rica etsek su bilirkisi olayini aciklarmisin ?? hangi konuda ?? kac aydir beklenen rapor neden hala gelmedi ?? nakit kasada 24 milyon civari bu arada.. her donemde de 1.5 milyon civari faaliyet giderlerinden dolayi erime gosteriyor.. hepsi toplaminda ozsermaye nakitle berbaer neden 55 milyon tl ?? ayrica benim aklima takilan en önemli soru sirket nakdi neden kasasinda tutuyor ne planliyor.. yatirimmi sermaye arttirimi mi ?? cok hakimsin ya hisseye o yuzden direk sana soruyorum

Sayfa 99/399 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •