Sayfa 99/987 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 785 - 792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. Aslında bunların anladığı dilden konuşmak lazım. Herkes Gidip bankadaki üç kuruşda olsa fiziki dolarını altınını alacak görsünler anyayı konyayı..

2. Ya düşsün işte ne istiyoruz ki.İnşallah tutarlar düştüğü yerde hatta 2 TL'ye düşsün bir avrupalı veya abd'li gibi yaşamayı özledim ben yarı maaşımla gidip iphone alayım her yıl araba değiştireyim.

Başlığın yeni adı DOLARDA TECAVÜZ KAÇINILMAZ
    Sayın Selka'nın açmış olduğu topiğe yönetimin avantasıyla çöreklenen rehanın abdesti bu kadar tuttu işte

4. İnanıyormusunuz dolar düşünce böyle yaşayacağımıza gidin bakalım dışarıya neler düşmüş herşey aynı yerinde duruyor zamlar aynen yerinde

5. ya fiyatlar yapışkandır ama bir süre dayanır yüksek stoktan girişler bitince rekabet olan sektörlerde illa fiyat iner. ama bu dediğime ben şundan inanamam o cari açığı nasıl finanse edersin?

6. Fiyatlar için çok acele ediyoruz 3-5 gün almayın bir şey kur 10 lu seviyelerde kalırsa kısmen çözülme başlar ama bakın 10'larda kalırsa 12-13 seviyelerinde ben ciddi indirim beklemem. En fazla apple son zammı geri alır ki buda bir şey. Siz elinizdeki doları buradan vermem diyorsunuz adam dolara endeksli malını buradan vermek için elbet biraz bekleyecek ve ikna olacak.

7.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    fiyat esastır..
    az sonra -10% tabandan dolar alıp patlamanın tadına varacam.. ilk olacak
    10.40 altına ineceğini pek sanmıyorum ama bence uygun bir hareket.

Sayfa 99/987 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •