Sayfa 99/360 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 2873 madde; 785 - 792 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

Alıntı Originally Posted by tıktık Yazıyı Oku
    Ben yanlış anlamışım arkadaşım.inşallah zararınız çukar ama burçelik bana pek sevimli gelmiyor.alanlarında niçin ısrarla aldığını anlamıyorum sonuçta 6 aylıkta zarar açıklamış

Borsada bir hissenin yükselmesi için kar yazması şartmı diyorsun!! Yükselen hisselere bir göz gezdir zarar yazıp 2ye 3e 4e vs katlayan o kadar çok hisse varki.. Hissenin yükselmesi için bizim borsamızda en önemli kriter "hikayesi olması" birleşme satış gibi haberler.. Tabi kar da cilası.... Bi araştır derim burce gibi dibin dibinde kaç hisse var tabi sanayii sektörünü baz alarak? vee sektöründe tek!! Sadece bir kıvılcıma bakar böyle sığ hisseler batacak olsa bile mutlaka öncesinde sağlam bir yükseliş görür... Tecrübeyle sabittir!! Ayrıca takip ettiğim kadarıyla her ne kadar topik sessiz olsada maliyeti çok yüksek arkadaşlarımız var aramızda bunların bir kısmı ara ara yazıyor bir kısmı ise tamamen hisseye küsmüş buraya yazmıyorlar.. Bense hissede yeniyim ucuz olduğuna kanaat getirdiğim için düştükçe çok küçük lotlarla topluyorum zaten böyle sığ hisselere hoop diye atlanmaz atlayan olursa spek öper!! Lotları tek tek sayıyorlar emin olun!! Umarım eski arkadaşlarla birlikte hep birlikte kazanırız.. Hiçbir hisse sonsuza dek düşmez, sonsuza dek yükselmez ve sonsuza dek yatayda beklemez!! Sonuçta bendeki lot dewede tüy bile sayılmaz!! Düşürürse ufak ufak sabırla toplamaya dewam ederim kendisi bilir!! Çok fazla bekleteceğine inansaydım giriş yapmazdım.. Herkese iyi akşamlar bol kazançlar... Sağlıktan önemlisi yok..

Yazdıklarım YTD

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

[QUOTE=THUNDERBOLT;1100796]Haftalık

Bu grafikte çöp olacak mı hep birlikte yaşayarak göreceğiz.. Bu arada bilanço için son tarih 9 Kasım

Ytd

3. [QUOTE=money_money;1154271]
     Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Haftalık

Bu grafikte çöp olacak mı hep birlikte yaşayarak göreceğiz.. Bu arada bilanço için son tarih 9 Kasım

Ytd

Bolinger bandını artık yukarı kırması ümidiyle bekliyoruz
    Ha artık ben de burce de pek yazmayanlar grubundayım
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 3.89 eşleşme

VSP355g cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Dayan, çeliğim dayan

6. Dayandımı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Hwyytt beeee borsanın istikrar abidesi, 1700" puan, tık demiyor
    😅😅😅😅😅😅😅😅

8. Bir benmiyim burçelikçi bu alemde

Sayfa 99/360 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •