Sayfa 99/269 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 2150 madde; 785 - 792 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ekgyo
    2011 piyasa değeri 7.5 milyar $ iken en favori şirketti.
    2013 2.cil halka arz ile kasasına 1.5 milyar $ girdi
    Herkes bedelli sırasındaydı
    satılan billerce konut ve dükkan, milyarlarca kar sonrası
    2021 piyasa değeri 0.9 milyar $ ve yüzüne bakan yok.

Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    ekgyo

aslında bende aynı şeyi sölüyorum..daire fiatları arsa fiatları en az 8 2011 den buyana 8 kat arttı şirket 1000 lerce daire yaptı.iştiraki nerdeyse 10 misli arttı ama nedense fiata aksetmedi..bide yönetim giderleri yüksek.

YEMİŞLERSE burunlarından fitil fitil gelsin....cocuklarından hatta torunlarından cıksın...

AMİN....AMİNNNN..

Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    ekgyo
    bide 2011 de kanal istanbulda yoktu...yani kanal istanbul olmadan olması gereken fiat en az 8 tl ..kanal istanbuluda eklersek katmerli olması lazım..10 senede dediğim gibi yaptıkları hibelerle mal alsaydılar zaten o fiatlara ulaşmıştık..adamlar sanki babalarının parasını harcıyorlar. senin benim halka arz paramızı hulafe dagıtıyorlar . yabancıyı bile bıktırdılar..mallarının yarısını zararına satıp cıktılr.şimdilerde 26 milyon yabancı alımı var...bari bunları kacırmasalar.

yine söylüyorum 1 kuruşumu helal etmiyorum fitil fitil gelsin.

4. Adamın itirafların da Murat kurumdan daha çok sadık soylu ilgileniyormuş.... Muamma
     Alıntı Originally Posted by geo Yazıyı Oku
    bide 2011 de kanal istanbulda yoktu...yani kanal istanbul olmadan olması gereken fiat en az 8 tl ..kanal istanbuluda eklersek katmerli olması lazım..10 senede dediğim gibi yaptıkları hibelerle mal alsaydılar zaten o fiatlara ulaşmıştık..adamlar sanki babalarının parasını harcıyorlar. senin benim halka arz paramızı hulafe dagıtıyorlar . yabancıyı bile bıktırdılar..mallarının yarısını zararına satıp cıktılr.şimdilerde 26 milyon yabancı alımı var...bari bunları kacırmasalar.

yine söylüyorum 1 kuruşumu helal etmiyorum fitil fitil gelsin.

5. 1,84 yükselen trendi güzel çalışıyor.

1,93 de bulunan direnci de fazla zorlanmadan kırarak

hedeflerine doğru emin adımlarla gidiyor.

2,15-2,28-2,60-2,67 sıralı hedefleri

Arkadaşlar kanal güzergahına yakın yerde oturuyorum ve arsamız var. Kamulaştırma olucak dendi yol için, bugün de kılavuz noktalara direk diktiler, köprü nün yolu kanal için burdan geçicek. Direkler bugün dikildi haberiniz olsun. Başakşehir de oturuyorum bilgi bizzat tarafımdan dır. Ytd.

Başka siteden alinti.
    adamlar bu defa ciddi galiba..

7.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Biraz önce Sedat Peker 7 videosunu izleyince kanım dondu. İsimli ilişkiler yumağını buraya yazdım sonra tırstım ve sildim. sadece EKGYO genel müdürünün bakanlığa getirilmesi tesadüfü ( süreç bazında ) ve Sedat Pekerin söylediğine göre paravan bakan olması iddiası bile korkunç. Hissemizin de yıllardır bir arpa boyu kadar ilerlememesini düşününce vah biz garibanlara, neye ve kimlere güvenmişiz deyip durdum
    Burdan konuşmak kolay şirketi ara konuş bilmem anlata bildim mi

Bu bir yatirim tavsiyesi degildir

8. Sedat Peker ;

"Süleyman Soylu'nun yeğeni Sadık Soylu Ankara'da müsteşar gibi Çevre ve Şehircilik Bakanlığına yerleşmiş, sanki bakanlığı Murat Kurum değil Sadık Soylu yönetiyor."

Demek emlak gayri gitmeyisinin sebebi bu

Sayfa 99/269 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •