Sayfa 99/651 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 5208 madde; 785 - 792 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by aslan3800 Yazıyı Oku
    İlk defa yön konusunda kararsız kaldım. Yükseliş kısa zamanda zor görünüyor.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende aynı fikirdeyim. Teknik Görüntü 1,43 altı sakat. Hisse çok cılız. Ederi burası değil ama bakalım ne olacak.

2. Sayın Cefaks gentaşın genel takasını gönderebilir misiniz? Teşekkürler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by MOONWALKER Yazıyı Oku
    Bunlar kahramanca tezgahlanmış numaralar oyuna gelmeyin. Hisse ucuz, hatta BİST te yatırım yapacak fazla kağıt da kalmadı hemen hepsi primini yaptı ky talebi artarsa hiçbir şey yapamazlar. Sadece talep görsün yeter fazla satamazlar emin olun YTD.
    Ben de sizin gibi dusunuyorum. Umarim dogru dusunuyoruzdur. Istanbulda pesin para 2+1 marka daire alabilecek 99 kisi ayni paraya gentas alsa teorik olarak disarida hisse kalmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    1990da halka acilmis ve sektoru bilancosu gelir tablosu istirakleri bagli ortakliklari ve borsa fiyati cazip olan bir kagitta tek eksik yatirimci zihniyetli kisilerin baskin olmamasi. Yoksa ne kahraman ne alperdem ne bir baskasi tutabilir. Kilit nokta surdurulebilir karlilik artisi.

5. Sence vestel, koç holding, arçelik, bankalar, petkim gibi hisseler varken çelik nakliyat, kahramanlar, genpaz, kimya, italya sarmalına ne kadar yatırımcı gelip para bağlar, geçen günlerde 2 günlük çalkantı da 1.50 den 1.37 yede düşmüştü gün içinde herşeye rağmen burada bütün umudu olan hisse sahiplerine bol şans işallah kısa sürede iyi yerlere gelir

6. Cunku o kagitlarin fiyatina yansidi soyledikleriniz Sayin Emart78!.. Pd/dd ve f/k larindan da gorebilirsiniz. Bunun gibi patron kagitlarinda da ne kadar ezseler de bir gun fiyata yansiyacaktir daha umit ediyoruz iste... Kimseyi yaninda yoresinde istemeyen, kucuk gariban tayfanin tek kurusuna bile goz dikenlerin surusune bastan bulasmamak gerekirdi belki de... O. A. bile basedemedi bunlarla...Yine de bir gun fiyatlanacaktir... Ama asil korkum piyasalar da bir gun mutlaka bozulacak... Trump, bilanco kucultulmesi, ulkemizin gundemi... Umarim yakin zamanda olmaz, yoksa bir gunde 1.54'den 1.34' e bir gunde inen tahtanin hali nice olur, dusunmek bile istemiyorum. Saygilar, selamlar, bol kazanclar...
    Yatirim tavsiyesi degildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385

Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Ben de sizin gibi dusunuyorum. Umarim dogru dusunuyoruzdur. Istanbulda pesin para 2+1 marka daire alabilecek 99 kisi ayni paraya gentas alsa teorik olarak disarida hisse kalmiyor.
    )) sn bahmet yine ucuz saglam bir şirket keşfetmişsin..inşallah ortak olmak nasip olur..deger yatırımcısı arkadaşım bol kazançlar...
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Sayfa 99/651 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •