Sayfa 99/628 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 785 - 792 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. ulan ne mındar şirketmişsin...

2. Marbas tahtanın belalısı.Teknik analiz yapıyor.Tahtaya baskı uyguluyor.Köpeksiz köy bulmuş değneksiz dolaşıyor.

3. metroyu sürekli twitter üzerinden davet ediyorlar , bir gün gelecek inanıyorum

4.  Alıntı Originally Posted by Strategy Yazıyı Oku
    metroyu sürekli twitter üzerinden davet ediyorlar , bir gün gelecek inanıyorum
    Umut fakirin ekmegi.Ben kendi adima 3 defa Galip Agaya ,Panda Ayhana twet attim.Sizleride twete davet ediyorum.Nasrettin Hoca misali ya tutarsa.Ne hale koydun bizi Huso emmi.Butun bunlara sebep sensin

5. kimseden medet ummaya gerek yok nasıl olasa çıkacak 1.59 görmedimi önceden aynı yeri görür yine
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Serhatediz Yazıyı Oku
    Umut fakirin ekmegi.Ben kendi adima 3 defa Galip Agaya ,Panda Ayhana twet attim.Sizleride twete davet ediyorum.Nasrettin Hoca misali ya tutarsa.Ne hale koydun bizi Huso emmi.Butun bunlara sebep sensin
    gelmemesi için hiç bir sebeb yok, 150 milyon tl piyasa değeri olan şirketleri tavanlıyor

bu şirketin piyasa değeri 31 milyon tl

7.  Alıntı Originally Posted by Strategy Yazıyı Oku
    gelmemesi için hiç bir sebeb yok, 150 milyon tl piyasa değeri olan şirketleri tavanlıyor

bu şirketin piyasa değeri 31 milyon tl
    Ama bir fark var.Onlar ya sahipsiz sıg kagıtlara yada patronla anlaşarak işi götürürler.Bizimkisi daha önce girmeye kalkanları haşladı.Kendisi sıkı markaj uyguladığı için pek şans yok

8. güzel topla 15 bin 15 bin
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

Sayfa 99/628 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •