Sayfa 99/467 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 785 - 792 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. ben anladım buradaki klavye delikanlılarından, hukukçuluk yapanlardan vs. bir cacık olmayacak patronu da bu durama düşmemizde emeği olan her kim varsa CENABI ALLAH' A havale ediyorum RABBİM onları bildiği gibi yapsın...

2. bugün enteresan bi şeye imza attım.....

yazdıklarım yüzünden, MARKA forumunda yazan her şeyi silmişler.

alt tarafı, dönen dolapları yazıyoduk. demekki neymiş....

bazıları, kimi nerden, nasıl çökerteceğini bilebiliyo...

3.  Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    bugün enteresan bi şeye imza attım.....

yazdıklarım yüzünden, MARKA forumunda yazan her şeyi silmişler.

alt tarafı, dönen dolapları yazıyoduk. demekki neymiş....

bazıları, kimi nerden, nasıl çökerteceğini bilebiliyo...
    Sizden bir cevap gelmedi.. İhtiyacınız kalmadı mı hisseye? Bedelsiz veriyorum. 1000 adet vereyim, 2000 adet vereyim. Ne kadar lazım? Alın yapın ne yapacaksanız.

4. Murat sustu mete kayboldu bundanda ses yok, biz bize kaldık biladerler, Mku yarım milyonun peşinde koşmuyorsa hepsinin ipi müjdatın elinde, hepsinin foyası ortada sonumuz hayrola, müjdat yosmasıyla baş başayız, elbet hesabın görüleceği vakit yaklaşıyor, bimer e cimer e şikayet borbardımanı yapalımmı gençler

5.  Alıntı Originally Posted by osmancık78 Yazıyı Oku
    Murat sustu mete kayboldu bundanda ses yok, biz bize kaldık biladerler, Mku yarım milyonun peşinde koşmuyorsa hepsinin ipi müjdatın elinde, hepsinin foyası ortada sonumuz hayrola, müjdat yosmasıyla baş başayız, elbet hesabın görüleceği vakit yaklaşıyor, bimer e cimer e şikayet borbardımanı yapalımmı gençler
    üstad yapacağın işlerin hepsi boşa ateş etmektir. bunların hepsi boş işler. ufak bir lehime olan bir miras davam var 6 sene oldu karara bağlanmadı. artık yorumu sana bırakıyorum.. ben ALLAHA havale ettim....

6. Alışan alıştığını devam ettirmek ister, düşünüyorumda müjdat yosması hırsızlığa devam etmek için iki hisseyide açmalı, yoksa para kazanamaz, şimdi parayı diğer hisselerin yükselişinde değerlendiriyor olmasın, tabii kendi adına değil yosmalarının adına

7. hayırlı cumalar

8. Arkadaşlar sonu pişmanlık olabilecek söz ve işlerden kaçının, derim.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 99/467 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •