Sayfa 99/193 ÝlkÝlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 785 - 792 arasý.

Konu: Egyo - EGS GAYRÝMENKUL ANONÝM ÞÝRKETÝ

1. inþallah bu haber bizim egs,yede örnek teþkil eder mesala sayýn kýlýçdaroðlu bugünkü gurup toplantýsýnda ihlaszedeler için söylediði 70 bin maðdur sözlerini,sayýlarý 100 bini geçen egs yatýrýmcýlarý içinde söyleseydi keþke

2. 70 bin kiþiyi ilgilendiren önerge akp ve mhp tarafýndan mecliste reddedildi ve bizler þimdi bunlardan egs,y, kurtarmalarýný bekleyeceðiz öylemi,býkmadan usanmadan bundan sonra yazacaðým evet tekrar ediyorum toplam 70 bin kiþiyi bulan ihlaszedelerin sorununa çözüm amaçlayan önerge akp ve mhp tarafýndan rededildi 17 senedir býrak çözüm bulmayý izmiri dýþlayan gavur diyen zihniyetten egs,ye çözüm bulmalarýný beklemek öylemiii bana bunu hiç bir allahýn kulu kabul ettiremez

3.  Alýntý Originally Posted by cottono Yazýyý Oku
    70 bin kiþiyi ilgilendiren önerge akp ve mhp tarafýndan mecliste reddedildi ve bizler þimdi bunlardan egs,y, kurtarmalarýný bekleyeceðiz öylemi,býkmadan usanmadan bundan sonra yazacaðým evet tekrar ediyorum toplam 70 bin kiþiyi bulan ihlaszedelerin sorununa çözüm amaçlayan önerge akp ve mhp tarafýndan rededildi 17 senedir býrak çözüm bulmayý izmiri dýþlayan gavur diyen zihniyetten egs,ye çözüm bulmalarýný beklemek öylemiii bana bunu hiç bir allahýn kulu kabul ettiremez
    KÝMSENÝN KÝMSEYÝ KURTARMAYA NÝYETÝ YOK ZATEN AMA BÝR GERÇEK VAR BASMANE ÇUKURU GÝBÝ BÝ DEÐER GERÝSÝ TEFFARUAT

4. Eplas 40 milyon TL kâr getirdi.

Bundan sonrada kâr getirmeye devam eder.

Ýyi güzel hoþta grubun borçlarý neden EGYO ya yýkýldý.

5. sayýn þirinyerli
    tahtanýn açýlma durumu varmý ?

6. EGS Bankta satýlsa faydasý dokunur mu ?

https://m.sabah.com.tr/gundem/2019/0...ki-satildi/amp

7.  Alýntý Originally Posted by þirinyerli Yazýyý Oku
    Sn duran uzun zaman oldu.
    Ýsterseniz bu soruyu bana sormayýn ben cevabýný biliyorum... Saygýlar sevgiler.
    saðolasýn o zaman beklemeye devam

8. Yeni baþkan bu sorunu çözer çukurun öyle atýl þekilde kalmasýný istemez izmire yakýþaný yapar karar verir diye düþünüyorum

Sayfa 99/193 ÝlkÝlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •