Sayfa 99/948 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 785 - 792 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1.  Alıntı Originally Posted by emek Yazıyı Oku
    Anladığım kadarı ile erbosan erciyas boru ile erciyas holdinge ait erciyas boru ayrı şirketler.Ama birleşeceğimiz şirket Tanap projesinde önemli ihaleler almış Türkiyenin en iyi holdingleri arasında yer alıyor.Birleşme sonrası hisse sahipleri de isterse neden bir Erbosan olamasın.

Preo_P2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben bu kıyası zaten senin dediğin gibi Erciyasın erbosandan daha iyisini yapacağına inandığım için yaptım. Türkiye de şuan devam eden çok büyük doğalgaz projeleri var ve bu gibi büyük projelere erciyas boru üretebiliyor. Dolayısıyla erciyas için pasta çok büyük.
    pasta aşağıda verilmiştir. Asla ytd değildir. Yıllardır borsada boruya yatırım yapmış bir yatırımcının öngörüleridir. Saygılarımla...

Boru Hatları ve Projeleri
    Doğal Gaz Boru Hatları ve Projeleri

Rusya – Türkiye Doğal Gaz Boru Hattı (Batı Hattı)
    Mavi Akım Gaz Boru Hattı
    Doğu Anadolu Doğal Gaz Ana İletim Hattı (İran – Türkiye)
    Bakü-Tiflis-Erzurum Doğal Gaz Boru Hattı
    Türkiye-Yunanistan Doğal Gaz Enterkonneksiyonu
    Trans-Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi
    TürkAkım Gaz Boru Hattı Projesi

2.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Ben bu kıyası zaten senin dediğin gibi Erciyasın erbosandan daha iyisini yapacağına inandığım için yaptım. Türkiye de şuan devam eden çok büyük doğalgaz projeleri var ve bu gibi büyük projelere erciyas boru üretebiliyor. Dolayısıyla erciyas için pasta çok büyük.
    pasta aşağıda verilmiştir. Asla ytd değildir. Yıllardır borsada boruya yatırım yapmış bir yatırımcının öngörüleridir. Saygılarımla...

Boru Hatları ve Projeleri
    Doğal Gaz Boru Hatları ve Projeleri

Rusya â�� Türkiye Doğal Gaz Boru Hattı (Batı Hattı)
    Mavi Akım Gaz Boru Hattı
    Doğu Anadolu Doğal Gaz Ana İletim Hattı (İran â�� Türkiye)
    Bakü-Tiflis-Erzurum Doğal Gaz Boru Hattı
    Türkiye-Yunanistan Doğal Gaz Enterkonneksiyonu
    Trans-Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi
    TürkAkım Gaz Boru Hattı Projesi
    Ben de sizi desteklemek için ve aynı düşüncelerimden dolayı paylaşımda bulunmuştum.İnşallah hepimiz için hayırlı olur.Saygılar.

3. Mepeti satacağım diye kap aracılığı ile haber pompalayıp senedi 2.69 dan 3.70 lere çıkarıp hızlı bir satış furyası ile bir günde haberi pompaladığın seviyenin de altına getir,Metro yu yabancı bir fona 5 küsürlü rakamlara satacağım diye gazetelerden haber pompala senedi 1.10 lardan 1.69 lara cıkar onu da bir iki gün ićin de hop geldiği yere geri çek.Avtururu birden 1.50 1.69 seviyelerinden 7-8 lere çıkar ve bir günde defalarca tavan taban yaptır Spk görmez.Ama Türkiyenin en iyi 2. Beşyüz şirketleri arasında yer alan ve ilk beşyüz şirketi arasında yer alan bir birleşme ile ilgili ciddi ciddi başvurular yapılmasına rağmen tedbir uygula.Spk yatırımcıyı korumak istiyorsan önce Galip Öztürke bir sor Mepetin satış işlemi ile ilgili bir şirkete aylar önce yetki vermiştin durum nedir.Metroyu 5 li rakamlardan yapancı fona satış için görüşmelerin vardı ne oldu.Avtur ne olduda bu kadar yükseldi ve ne olduda şimdi yarı fiyatına düştü gün içinde hisse bir tavan 10 dakika içinde niye geri taban oluyor diye niye sormuyorsun SPK. O senetleri akibeti belirsiz haberlere istinaden alan şuanda zararda olan birilerinin keyfi gelirse hisseyi yükseltsin diye bekleyen onca insan yatırımcı değil mi SPK.

4.  Alıntı Originally Posted by emek Yazıyı Oku
    Mepeti satacağım diye kap aracılığı ile haber pompalayıp senedi 2.69 dan 3.70 lere çıkarıp hızlı bir satış furyası ile bir günde haberi pompaladığın seviyenin de altına getir,Metro yu yabancı bir fona 5 küsürlü rakamlara satacağım diye gazetelerden haber pompala senedi 1.10 lardan 1.69 lara cıkar onu da bir iki gün ićin de hop geldiği yere geri çek.Avtururu birden 1.50 1.69 seviyelerinden 7-8 lere çıkar ve bir günde defalarca tavan taban yaptır Spk görmez.Ama Türkiyenin en iyi 2. Beşyüz şirketleri arasında yer alan ve ilk beşyüz şirketi arasında yer alan bir birleşme ile ilgili ciddi ciddi başvurular yapılmasına rağmen tedbir uygula.Spk yatırımcıyı korumak istiyorsan önce Galip Öztürke bir sor Mepetin satış işlemi ile ilgili bir şirkete aylar önce yetki vermiştin durum nedir.Metroyu 5 li rakamlardan yapancı fona satış için görüşmelerin vardı ne oldu.Avtur ne olduda bu kadar yükseldi ve ne olduda şimdi yarı fiyatına düştü gün içinde hisse bir tavan 10 dakika içinde niye geri taban oluyor diye niye sormuyorsun SPK. O senetleri akibeti belirsiz haberlere istinaden alan şuanda zararda olan birilerinin keyfi gelirse hisseyi yükseltsin diye bekleyen onca insan yatırımcı değil mi SPK.

Aynen katılıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by emek Yazıyı Oku
    Ben de sizi desteklemek için ve aynı düşüncelerimden dolayı paylaşımda bulunmuştum.İnşallah hepimiz için hayırlı olur.Saygılar.

Bu kadar büyük beklentiler varken kimse aşağı fiyatlardan hisse satmak istemez.

6. Acaba diyorum spek efendi yeterince malı toplayamadı da mı bu yola başvurmuş olabililrler mi🤔

Birde birleşme onayı geldiğinde
    Yeni bir şirket yeni bir isim olacak
    O zaman da bu ozbal için verilen spk tedbir kararın ERCYS boru içinde geçerli olacakmı🤔

Bence bu kararın hükmen düşmesi lazım
    Borsada yeni şirket olacak
    Ozbal olmayacak
    Bu kararın ERCYS bağlamadını düşünüyorum
    Eğer böyle budurum varsa
    Bence bu spk tedbir kararının da çıkartılması bi oyun olabilir🙄
    O zaman bende derimki adamların hedefi gerçekden yüksek olacak

BUNLAR BENİM ŞAHSİ DÜŞÜNCELER KİMSEYİ ETKİLEMEK İSTEMEM
    AL SAT TAVSİYESİ DEĞİLDİR

7.  Alıntı Originally Posted by 06halilhan06 Yazıyı Oku
    Acaba diyorum spek efendi yeterince malı toplayamadı da mı bu yola başvurmuş olabililrler mi🤔

Birde birleşme onayı geldiğinde
    Yeni bir şirket yeni bir isim olacak
    O zaman da bu ozbal için verilen spk tedbir kararın ERCYS boru içinde geçerli olacakmı🤔

Bence bu kararın hükmen düşmesi lazım
    Borsada yeni şirket olacak
    Ozbal olmayacak
    Bu kararın ERCYS bağlamadını düşünüyorum
    Eğer böyle budurum varsa
    Bence bu spk tedbir kararının da çıkartılması bi oyun olabilir🙄
    O zaman bende derimki adamların hedefi gerçekden yüksek olacak

BUNLAR BENİM ŞAHSİ DÜŞÜNCELER KİMSEYİ ETKİLEMEK İSTEMEM
    AL SAT TAVSİYESİ DEĞİLDİR
    Çok güzel bir noktadan yakalamissin.eminim borsa tarihinde bunun bir örneği yoktur.onay gelince spk bile ne yapacağını şaşırır.ancak spk bu onayı tahminimce 3 ay bekletir.yatirim tavsiyesi olamaz.

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Hisse biraz aşağı yukarı Yapsada ÜÇ TL üstünde kalır dahada yukarı seviyelere gidebilir.
    YTD.

Sayfa 99/948 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •