Sayfa 99/139 ÝlkÝlk ... 4989979899100101109 ... SonSon
Arama sonucu : 1109 madde; 785 - 792 arasý.

Konu: TATGD - Tat Gýda

..................................2022............ ................2021
    Koç Holding A.Þ. (**) 53.088.000 ......14.422.563

(**) Þirket’in ana ortaðý olan Koç Holding A.Þ.’nin bünyesindeki þirketlere finans, hukuk, planlama, vergi, üst yönetim gibi
    konularda sunduðu hizmetlerin karþýlýðý olarak

--BASÝT BÝR ÞÝRKET, yaptýklarý yýllarca tekrar tekrar yapýlan rutin iþler... BU KONULARDA ÞÝRKETTE YETERÝNCE HATTA HADDÝNDEN FAZLA UZMANA ZATEN PARA VERÝYORLAR....BUNUN ADI HARAÇTIR...2022 beþ kuruþ temettü vermediler ama 53 milyon TL haracý peþin peþin aldýlar...

Alýntý Originally Posted by karmaþýk sayý Yazýyý Oku
    Hisse tarafý için söylüyorum;
    Satanýn bir hesabý olduðu gibi alanýn da bir hesabý var.
    Milyon milyon hisse el deðiþtirdi.
    Bekleyip, göreceðim neler olacaðýný.
    --olsa ne olacak ki?..

--güya TAT GIDA Rahmetli için çok önemliymiþ, göz bebeði imiþ diyorlardý... gördük...

3.  Alýntý Originally Posted by xortzana Yazýyý Oku
    Tat Bakliyat'tan Kap geldi. Çaðrý zorunluðu yok diyor. Herþey planlanmýþ. Hisseyi aþaðýda tutmaya çalýþýrlarsa bu konu çok su kaldýrýr. Link aþaðýda.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1237522
    Yok artýk.
    Ýnanmak çok zor .
    Koskoca kchol bunu yapýyorsa..

Alýntý Originally Posted by miami Yazýyý Oku
    Yok artýk.
    Ýnanmak çok zor .
    Koskoca kchol bunu yapýyorsa..
    -*bu ne ki?...

5.  Alýntý Originally Posted by karmaþýk sayý Yazýyý Oku
    Hisse tarafý için söylüyorum;
    Satanýn bir hesabý olduðu gibi alanýn da bir hesabý var.
    Milyon milyon hisse el deðiþtirdi.
    Bekleyip, göreceðim neler olacaðýný.
    þimdiden söyliyim. bu hissede yaklaþýk 9 ay sonra farklý þeyler konuþulacak.

Alýntý Originally Posted by palmet Yazýyý Oku
    burdaký en onemlý konu beným acýmdan hersey dogruysa sýrketýn gercek ederý 36 tl bundan sonraký tatgd yatýrýmlarýmla ýlgýlý bu fýyatý baz alacagým
     Alýntý Originally Posted by esozcan Yazýyý Oku
    Bu gün kapanýþtaki kýrmýzý bar ile olumlu bir sinyal verdi.. 9 Ekim haftasýna taramalarda liste baþý olarak yer aldý ama sonu feyk çýktý ve yataya sardý.. haftalýk taramada halen liste baþý olmasa da dikkat çekmeye devam ediyor.. malsýz çulsuz izlerken, hasýr betonun (33.26)kýrýlmamasýný diliyorum.. günlükte adam olacak çocuk 37.42 ve üzeri..
    iyi çalýþmalar..

sn palmet ne yazýk ki hasýr beton kýrýldý ve 3 hafta boyunca oyalandý.. 32.49 turkuaz üzerinde kaldýðý sürece hasýr beton (sarý) üzerine çýkabilir ancak güçlü bir konuma geçmesi için 35.57 üzerine çýkmalý.. 33.26 sarý altýnda kaldýðý sürece diðer destekler aktif kalacaktýr... kazancýnýz bol ve daim olsun..

Burada yer alan yatýrým bilgi,yorum ve grafikler ''Yatýrým Danýþmanlýðý'' kapsamýnda deðildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Alýntý Originally Posted by MiniYatirimci Yazýyý Oku
    Gece yazdim, niye çaðrý yükümlülüðünü konuþuyorsunuz ki diye. Yaylagd %53ünü istiyordu, onlar alsaydý zorunlu pay alým teklifi konuþulurdu ama adamlar özellikle %49 almýþlar ki yükümlülük doðmasýn
    Tat Bakliyat, YYLGD'ye göre fazla para verip çaðrý yükümlülüðünden kurtulmuþ ve TAT markasýnýn tek sahibi olmuþlar.

Sayfa 99/139 ÝlkÝlk ... 4989979899100101109 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •