Sayfa 991/1006 İlkİlk ... 4918919419819899909919929931001 ... SonSon
Arama sonucu : 8045 madde; 7,921 - 7,928 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IV

Maksat kurun yükseltilmesi değil ki ! Siz gerçekten kuru yükseltelim cari açık düşsün fikrinde olduklarını mi sanıyorsunuz. Öyle bir fikirleri olsa kuru yükseltmek için faizler ile oynanmasına gerek kalmadan piyasadan merkez bankası dolar çekip kuru yükseltebilirdi. Ben amacın düşük faiz ile piyasayı fonlamak olduğunu düşüyorum. Ortada doğru düzgün liyakat kalmadığı için patronlar ne derse buna tamam diyen bir anlayış var. Tabi faizleri düşürüp kur yükselince buna bir kulp takmak gerekliydi. O kulpta cari açık oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

02 Aralık 2021 Perşembe, 18:39
    Güncelleme: 02 Aralık 2021 Perşembe, 18:40
    KÜRESEL PİYASALAR
    Yellen: Enflasyondaki ‘geçiçi’ kelimesini kullanımdan kaldırmaya hazırım
    Bu habere şapka çıkar.!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Araliktaki fed karari ve aciklama cok onemli.piyasalar icin.bizim icin degil

4. Ab nin kavala aciklamasindan sonra yine basladi yukari cikmaya, doviz alim satimda tavsiye edebileceyiniz banka uygulama varmi? Hesabim icbc de sadece 9-17 arasi alim satim yapabiliyorum, 24 saat icin hangi bankayi uygulamayi tavsiye edersiniz.

Alıntı Originally Posted by calvus Yazıyı Oku
    Ab nin kavala aciklamasindan sonra yine basladi yukari cikmaya, doviz alim satimda tavsiye edebileceyiniz banka uygulama varmi? Hesabim icbc de sadece 9-17 arasi alim satim yapabiliyorum, 24 saat icin hangi bankayi uygulamayi tavsiye edersiniz.
    Forex te 24 saat işlem yaparsın.!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Forex tehlikelidir.yeni baslayan biri cok para kaybeder.hic uygun olmaz.

fıba fx miydi , daha dusuk makas veren

Sayfa 991/1006 İlkİlk ... 4918919419819899909919929931001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •